fbpx

Directo uudised jaanuaris 2023

1. veebr. 2023
nipivideo
KASULIK NIPP!
Kasuta aegunud puhkusepäevade automaatset mahakandmist
Kui ettevõtte töötajatel jääb eelmistest aastatest üle kasutamata puhkusepäevi, mis aeguvad, siis on seni pidanud raamatupidajad neid käsitsi korrigeerima.
 
Nüüd oleme loonud uue funktsionaalsuse, mille abil teeb Directo selle töö Sinu eest automaatselt ära.
 
VAATA, KUIDAS AEGUNUD PUHKUSEPÄEVAD AUTOMAATSELT MAHA KANDA→

Palju värskeid uue kujundusega dokumente 
2023. aasta alguses oleme valmis saanud mitmeid uue kujundusega dokumente, mis teevad elu lihtsamaks ning mugavamaks. Loe lähemalt, millised dokumendid ja funktsionaalsused on lisandunud.

Uue kujundusega dokument Tasaarveldus
Tasaarvelduste dokument on mõeldud sama kliendi ja hankija saldoga arvete, ostuarvete ning ettemaksude vahel tasaarvelduste tegemiseks.
Uue kujundusega dokumendile on lisandunud mitmeid kasulikke funktsioone nii samas kui erinevas valuutas dokumentide tasaarveldamiseks ning lisatud on ka Müügi EtteID ja Ostu EtteID väljad.
 
TUTVU UUE DOKUMENDI VÕIMALUSTEGA→

Veel uue kujundusega dokumente
Valmis on saanud veel mitmeid uue kujundusega dokumente, mille kohta saad lähemalt lugeda allolevatelt linkidelt:
Väljamakse
Vahekanne
Kassa sisse
Kassa liikumine
Kassa välja
 
LOE DOKUMENTIDE UUE KUJUNDUSE KOHTA→

Laosissetulek dokumendi laialdased võimalused ja nipid – leia enda töö hõlbustamiseks sobivaimad
Laosissetulek on Directos väga paljude võimalustega dokument, mille funktsionaalsust me pidevalt arendame ja täiendame. Kindlasti leiab iga müügiga tegelev ettevõte või kasutaja nende seast endale midagi, mis protsesse lihtsustada aitab ning naeratuse näole toob.
 
Kas oled näiteks sattunud olukorda, kui Sul on laos kohal kaup, mis vaja kiiresti maha müüa, aga hankija arve/saateleht on puudu? Ära muretse – võid kauba lattu võtta ka ilma hindu teadmata, selle maha müüa ja hiljem Laosissetulek dokumendil hindu korrigeerida. See arvutab automaatselt õigeks ka müügiarvete katted.
 
Tutvu selle ja veel paljude kasulike Laosissetulek dokumendi nippide ning võimalustega, mis aitavad kauba lattu võtmist lihtsustada.
 
LOE LAOSISSETULEK DOKUMENDI KOHTA→

Uus: massiline omahindade uuendamine retseptides annab reaalajas selge ülevaate toote omahinnast
Retseptidega on Directos võimalik kujundada toote omahinda enne tootmist.
Tänastes majandustingimustes võib aga tootmise kulu seoses materjalide ostuhindade kiire tõusuga iga päev muutuda. Seega regulaarselt uuendatud hinnad retseptis annavad aruandluses korrektsema tulemuse ning võimaldavad toote omahinda täpsemalt prognoosida.
 
Directos on alati olnud suurepärane võimalus retseptides tootmise sisendhindu korrigeerida, et saada parem ülevaade toote omahinnast. Nüüd oleme loonud uue funktsionaalsuse, millega asendasime sisendhindade korrigeerimisega seotud käsitöö automaatikaga. Kui seni said omahindu uuendada käsitsi üks retsept korraga, siis uue seadistusega teeb seda öine hooldus massiliselt. Nüüd on võimalik uuendada hindu korraga ka terves retseptiahelas ehk enam ei pea manuaalselt igal retseptil uuendamise nuppu vajutama.
 
LOE MASSILISE OMAHINDADE UUENDAMISE KOHTA→

KASUTAJATOE KKK: kas loodud kaartide koode saab muuta?
Directo kliendid pöörduvad tihti meie kasutajatoe poole küsimusega, et kas ja kuidas on vajadusel võimalik muuta juba loodud tooteartikli või kliendikaardi koodi.
 
Kui oled uue artikli just loonud ja sellega ühtegi tehingut veel teinud ei ole (tootel ajalugu puudub), siis tuleb loodud kaart lihtsalt ära kustutada ning luua õige koodiga uus.
 
Kui aga tootel, kliendil või hankijal on ajalugu juba olemas, siis on meil selle jaoks samuti lahendus.
 
UURI, KUIDAS SAAD KOODE ASENDADA→

“Kahepoolne saldo” valik müügi- ja ostureskontros
Müügi- ja ostureskontros oleme andmete kiiremaks korrastamiseks lisanud valiku „kahepoolne saldo“. Seda kasutades saad kiiresti kätte kõik kliendid ja hankijad, kellel on korraga nii ettemaks kui võlg.
 
Seda uut funktsionaalsust kasutades saad mugavalt ja kiiresti ära teha kõik vajalikud tasaarveldused.
 
LOE “KAHEPOOLNE SALDO” VALIKU KOHTA→

Zevoy – nutikas ettevõtte maksekaart ning lahendus kuluhalduse automatiseerimiseks
Kas sularaha- ja kaardimaksete, ostutšekkide ning kuluhüvitistega tegelemine “röövib” liiga palju aega? Alustasime koostööd Zevoy All-In-One kuluhalduslahendusega, mille abil saad ettevõtte kogu kuluhalduse (alates kaardimaksest kuni raamatupidamiseni Directos) automatiseerida ning hoida kokku kuni 80% sellele seni kulunud ajast.
 
NB! Directo klientidele kehtib eripakkumine!
 
UURI ZEVOY TEENUSE JA ERIPAKKUMISE KOHTA→

LHV LinkPay: automatiseeri lisaks enda tegevustele ka arvete tasumine oma klientide jaoks
Arvetele makselingi lisamine on hea võimalus automatiseerida ka oma klientide tegevusi ning see muudab nii kliendi kui Sinu elu oluliselt mugavamaks.

Loe kogemuslugu, kuidas Directo hea klient ETS NORD lahendas klientidele saadetavate ettemaksuarvetega kaasnevad väljakutsed LHV LinkPay makselinkidega ja hoiab tänu sellele kokku palju aega, mis varem kulus käsitööle.

LOE “NUTIKATE ARVETE” KOHTA→  

UUS RUBRIIK: IT-vaatust!
Täna alustame uudiskirjas uue rubriigiga „IT-vaatust!“. Võtame luubi alla digiturvalisuse teemad ja keskendume sellele, kuidas ka Sina Directo kasutajana saad küberturbesse panustada.

Tihti ei piisa turvalisuse tagamiseks vaid teenusepakkuja pingutustest, oluline on ka see, kuidas käituvad tarkvara kasutajad. Reeglina on kõige lihtsamad asjad just need, mis aitavad turvaohtudest hoiduda, aga mis kahjuks vahel ununevad. Toome täna välja olulised tegevused seoses tarkvarasse sisse logimisega

UURI, KUIDAS OLLA IT-VAATLIK→  

Täname, et oled Directo uudiskirja tellija! Kui arvad, et see pakuks huvi ka Sinu kolleegidele, siis kutsu neid samuti uudiskirjaga liituma →.

Loe ka eelmisi uudiskirju →.

Vaata järelvaatamisest Directo veebiseminare →.