fbpx

Edulood

2021. aasta ettevõte Chemi-Pharm

Chemi-Pharm AS on Directo klient juba aastast 2014. Chemi-Pharmi näol on tegemist tõelise Eesti edulooga, milles on oma osa kindlasti ka Directo äritarkvaral.

Sügisel 2021 Eesti aasta ettevõtteks kuulutatud keemiatööstusettevõte Chemi-Pharm on seisnud vastamisi mitmete keeruliste olukordadega, mis on aga ettevõtet kokkuvõttes hoopis tugevamaks muutnud. 2020. aastal alanud koroonakriisis kasvas nõudlus desinfitseerimisvahendite järele, kuid samamoodi tegi järsu hüppe ka rahvusvaheline konkurents pakendite ja tooraine turul, viies üles toorme hinnad. Chemi-Pharmi finantsjuht Merle Vackeri kommentaar kriisiga kohanemisele: “Directo äritarkvara sai asendamatuks.”

„Korralik majandustarkvara ning selle ümber loodud digilahendused vähendasid paljude aeganõudvate tegevuste mahtu – see andis meile kriisis väärtuslikku aega teiste oluliste ülesannete lahendamiseks,“ nendib Merle Vacker. „Oleme lisaks raamatupidamisele digitaliseerinud ka teised äriprotsessid, mis puudutavad tootmist, ladu, tellimist, müüki, tootehaldust, logistikat ja ka personalijuhtimist,“ kommenteerib Vacker…

Loe Äripäevas ilmunud Chemi-Pharmi edulugu siit.