fbpx

Zevoy – nutikas maksekaart, mida kasutades automatiseerid ettevõtte tšekihalduse ja kulud

26. jaan. 2023

Kas oled väsinud raiskamast aega kaardimaksete, ostutšekkide, kuluhüvitiste ja kulutustega käsitsi tegelemise peale? Nüüd on võimalus kõik need protsessid automatiseerida ning vältida aeganõudvat käsitööd – Zevoy lahendused aitavad kokku hoida kuni 80% kuluhaldusele kuluvast ajast.

Zevoy ettevõtte maksekaart

Directo alustas koostööd e-rahandusettevõttega Zevoy, mis pakub firmadele mõeldud nutikaid krediit- ja deebetkaarte, mugavat kasutajarakendust ostude ja tšekkide kokku sobitamiseks, administraatoriportaali kaartide ja kulude haldamiseks ning integratsiooni Directo äritarkvaraga ehk kuludokumentide mugavat saatmist Directosse.

Zevoy All-In-One kuluhalduslahendus sobib suurepäraselt Directot kasutavatele ettevõtetele, kus juba kasutatakse või plaanitakse kasutusele võtta ettevõtte maksekaarte ning soovitakse kulukviitungeid mugavalt rakendusega hallata. Kviitungid on vaja rakendusse pildistada lihtsalt nende jäädvustamiseks, mitte pildilt andmete lugemiseks, sest kulu tekib süsteemi koheselt, kui kaarti kasutatakse, mitte siis kui töötaja sellest raporteerib. Rakenduse kasutajad näevad, millistele maksetele on veel kviitungid lisamata, ja kõik kulud on nähtavad reaalajas.

Zevoy nutikate ettevõttekaartidega saavad Directo kliendid lihtsalt automatiseerida kogu kuluhaldusprotsessi alates ostu sooritamisest kuni andmete jõudmiseni Directo tarkvarasse.

Zevoy maksekaardi ning rakenduste kasutuselevõtmine on lihtne ja teostatav vaid mõne minutiga. Tellitud elektroonilisi kaarte saate kasutama hakata kohe peale liitumist ning füüsilised kaardid tarnitakse Sinuni vähem kui 5 päevaga.

Liitumiseks ja Directo klientidele kehtiva eripakkumise kohta uurimiseks külasta allolevat veebisaiti:

Directo liidestamine Zevoyga toimub samuti väga lihtsalt ehk Sina ei pea ise Directos midagi häälestama, kuna andmete liikumine toimub üle postkasti.

Loe lähemalt Directo Postkasti liidesese kohta: https://wiki.directo.ee/et/postkast.
Loe Dokumentide transpordi kohta Directos: https://wiki.directo.ee/et/dokumentide_transport ja Kulutuste kohta: https://wiki.directo.ee/et/fin_kulutus.