fbpx

Directo uudised detsembris 2022

15. dets. 2022
nipivideo
KASULIK NIPP!
1. jaanuar 2023 ei ole enam mägede taga ning paljude ettevõtete jaoks vahetub koos kalendriaastaga ka majandusaasta. On mitmeid lihtsaid seadistusi ja protseduure, mida kasutajad peavad Directos seoses aasta vahetumisega ära tegema.
 
Selleks, et aastavahetus mööduks muretult ning uus aasta algaks edukalt, vaata kohe üle, kas ja millised toimingud Sinul on vaja ette võtta.
 
MIDA PEAD TEGEMA SEOSES AASTA VAHETUMISEGA?→

Saldokinnitused saad nüüd saata otse Directost
Kohe-kohe on kätte jõudmas aastaaruannete koostamise aeg ning paljudele klientidele ja hankijatele on vaja saata saldokinnitusi. Meil on Sulle hea uudis – nüüd saad saldokinnitused teele panna otse Directost!
 
Uuri lähemalt, kuidas seda mugavalt teha, et väärtuslikku aega kokku hoida. Kui vajad abi saldoteatise väljatrüki kohandamisel, siis aitame suurima heameelega. Selleks pöördu meie kasutajatoe poole: , +372 671 8578.

KUIDAS SAATA SALDOKINNITUSED HANKIJATELE?→
KUIDAS SAATA SALDOKINNITUSED KLIENTIDELE?→

Seadusemuudatus: 01.01.2023 uueneb pensioniealiste maksuvaba tulu määr
Uuest aastast hakkab kehtima vanaduspensioniikka jõudnud inimestele eraldi maksuvaba tulu, mis tagab neile tulumaksuvaba elatusmiinimumi keskmise vanaduspensioni ulatuses ja seda sõltumata isiku tulu suurusest.
 
Loe lähemalt maksumuudatuse ning sellega seotud uuenduste kohta Directo äritarkvaras. Samuti leiad juhised, mida pead Directos tegema, et seadusemuudatuseks valmis olla.

VALMISTU SEADUSEMUUDATUSEKS→

Uus “Laekumine” dokument võimaldab kinnitada ka müügiarvest erinevas valuutas laekumisi
Värskelt on meil kasutamiseks valmis saanud uue kujunduse ja funktsionaalsusega “Laekumine” dokument. Olulise uuendusena saab nüüd Directo kasutajate suurel soovil laekumisi kinnitada ka müügiarvest erinevas valuutas laekumiste korral.
 
“Jõulukingiks” lisasime uuele dokumendile ka “Ava müügireskontro” nupu, mille abil saad nüüd veel kiiremini ja mugavamalt oma tööd jooksvalt kontrollida. Loe lähemalt “Laekumine” dokumendi uuenduste kohta.
 
TUTVU DOKUMENDI UUTE VÕIMALUSTEGA→

Kasutajatoe KKK: kuidas eksportida aruandeid edukalt Exceli faili?
Soovid vaadata ja analüüsida Directo käivitatud aruannete andmeid Excelis, aga ikka ja jälle leiad ennast maadlemast punktide, komade ja nullidega?
 
Exceli failis on numbrites komade asemel punktid või vastupidi?
Exceli failis kaovad numbrikoodides esimesed nullid?
 
Tegelikult ei ole vaja üldse pikalt maadelda. Kliki nupul ja uuri järgi, kuidas need asjad mugavalt ning kiiresti korda teha.
 
LOE, KUIDAS ANDMEID EXCELISSE EKSPORTIDA→

UUS: SEB Gateway – saada tasumised otse SEB panka
Suurepärane uudis – nüüd saad saata otse Directost arved kinnitamiseks ja tasumiseks ka SEB panka, mis teeb töö oluliselt mugavamaks ja kiiremaks.

LOE, KUIDAS SAATA TASUMISED SEB PANKA→

Kauneid saabuvaid pühi ning lõbusat aastavahetust!
 
Soovime Sulle ilusaid pühi ja palju kingitusi jõulukuuse alla! Viimase 12 kuu jooksul on meie kliendid Directo e-kanalite kaudu liigutanud paberivabalt üle 2 miljoni arve. Lihtne arvutus näitab, et tänu sellele jäi metsadesse alles ca 235 puud, mille koht ongi metsas.
 
Samas kasvavad Eestis paljud puud ka kohtades, kus neil ei avane kunagi võimalust suureks saada. Sellised teede ja kraavide servadel, elektriliinide ja vana metsa all kasvavad väikesed kuused saab riigimetsast RMK raieloa olemasolul tuua endale koju või kontorisse jõulupuuks. Loe lähemalt RMK kodulehelt.
 
Selleks, et Eesti metsades jätkuks suuri ja terveid puid, käisime Directo meeskonnaga 2022. aasta kevadel istutamas uusi kuusepuid kohta, kus neil kõigil avaneb võimalus suureks kasvada. Vaata videost, kuidas meil läks. Usume südamest, et puude koht on metsas ning järgime seda ideed ka järgmistel aastatel.
 
VAATA VIDEOT JA LOE LÄHEMALT→

Täname, et oled Directo uudiskirja tellija! Kui arvad, et see pakuks huvi ka Sinu kolleegidele, siis kutsu neid samuti uudiskirjaga liituma →.

Loe ka eelmisi uudiskirju →.

Vaata järelvaatamisest Directo veebiseminare →.