fbpx

Directo uudised oktoobris 2023

26. okt. 2023
KASULIK NIPP!

KASULIK NIPP!

Massasetaja kasutamine Directo uue kujundusega dokumendil on oluliselt paindlikum ja kiirem!

Vaata nipivideost, kuidas saad massasetaja uuenenud funktsionaalsuse abil kiiresti ning mugavalt suurel hulgal käsitööd mõne klikiga ära teha. Videost näed, kuidas vaid paari minutiga korrigeerida suurel hulgal toodete soodushindu ja kampaaniaperioode, aga uue massasetaja võimalused tulevad kasuks mujalgi. Kasuta seda näiteks ka eelarvete või pikkade pakkumiste tegemisel.

VAATA NIPIVIDEOT→


Directo tootejuht Evelin Peda

Directo müügivaldkonna tootejuht Evelin Peda: “Pane Directo tegelema oma võlglastega.”

Kas laekumata arvete ja võlglastega tegelemine röövib Sinu tööpäevadest liiga suure osa? Oleme valmis saanud uue tööriista, mis saadab meeldetuletused võlglastele Sinu eest.

Hetkel on käimas testperiood, mille jooksul saad laekumata arvete meeldetuletuste reegleid seadistada, testida ja veenduda, kas tulemused on ootuspärased. Proovi järgi, anna meile tagasisidet ning räägi kaasa Directo arendamises.

UURI LÄHEMALT JA TESTI→


Uus Directos

Directo e-arvete automaatkonteerimine viib Su töö täiesti uuele tasemele

Kui juba e-arvete vastu võtmine tähendab olulist aja kokkuhoidu, siis Directo uue hankijaautomaatika kasutuselevõtt viib Su arvete konteerimise täiesti uuele tasemele.

Määra, millised arveread tahad automaatselt koondada ühele reale ja milliseid konteerida rida-realt, kasuta finantsretsepte, märgi lisakontrolliks ära aktsepteeritud kuluvahemik, mille puhul arve automaatselt kinnituks jne.

AUTOMATISEERI OSTUARVETE HALDUS→


Külli Rosenberg

Mis on Directo uus Tervisekassa liides? Selgitab meie tootejuht Külli Rosenberg

Directo palga- ja personalivaldkonna tootejuht Külli Rosenberg selgitab: “Uus liides võimaldab nüüd Directo tarkvaraga pärida Tervisekassast oma töötajate töövõimetuslehti ning sinna tööandja poolt täiendatud infoga andmed tagasi saata. Nii ei ole enam vaja anda raamatupidajale Eesti.ee portaalis eraldi õigusi töövõimetuslehtede esitamiseks.”

LOE UUE LIIDESE VÕIMALUSTE KOHTA→


Kasutajatoe KKK

Miks ja millal muudab Directo automaatselt sotsiaalmaksu seadistust töötajakaardil?

Töötajakaardil saad määrata, kas töötasu maksmisel arvestatakse sotsiaalmaksu alammäära pealt või alammäärata. Teatud juhtudel aga muudab Directo töötajakaardil sotsiaalmaksu valikut automaatselt. Uuri välja, millistel tingimustel äritarkvara seda teeb.

LOE LÄHEMALT→


Vilja Tuisk

Directo finantsvaldkonna tootejuht Vilja Tuisk: “Rahu, ainult rahu – käibemaksukoodide muutmisel aitab Sind Directo robot.”

Käibemaksu muutuseni on jäänud vaid 9 nädalat, aga pole vaja muretseda – Directos käibemaksukoodide vahetamisel ja artiklite hinnakorrigeerimisel saad 2023. aasta lõpus kasutada roboti abi.

Näiteks aitab Directo robot muuta artiklite käibeta ja käibega hindu või vahetada artiklite ja klasside etteantud käibemaksukoode. Loe võimaluste kohta lähemalt ning säästa aega.

LOE ROBOTI KOHTA LÄHEMALT→


Telema ja Directo EDI teenuste veebiseminar on järelvaadatav

11. oktoobril 2023 toimunud Directo ja Telema veebiseminar “EDI automaagia: lõpp dokumentide sisestamisele” on nüüd järelvaadatav.

Vaata veebinari ning õpi, kuidas panna kogu vajalik info automaatselt ühest tarkvarast teise liikuma. Nii saad loobuda tüütust käsitööst, ning vältida inimlikke vigu. Võidetud aega kasuta parem müügitööks või puhkamiseks.

Veebinari lehelt leiad ka info Telema EDI teenuste sooduspakkumise kohta.


VAATA VEEBINARI JA KASUTA ERIPAKKUMIST→

Directo teemade saatus on selgunud – täname kõiki, kes arvamust avaldasid!

Parema toimivuse ning kasutusmugavuse nimel uuendasime Directo teemasid, mis määravad selle, millist värvi Directo elemendid ja detailid Sinu ekraanil paistavad.

Eelmisel kuul küsisime, millised on läbi aegade olnud teie lemmikteemad. Analüüsisime Directo kasutajate eelistusi ja senist teemade kasutusstatistikat ning valminud on 5 teemat, mis veel 2023. aasta jooksul ilmuvad Sinu Directo peamenüü päises asuvasse teemade valikusse.

LOE TEEMADE UUENDAMISE KOHTA→