fbpx

Directo välimuse teemade valik uuenes!

25. okt. 2023

Parema toimivuse ning kasutusmugavuse nimel uuendasime Directo teemasid, mis määravad selle, millist värvi tarkvara elemendid ja detailid Sinu ekraanil paistavad. Kasutatava teema saad määrata Directo peamenüü päises asuvast rippmenüüst (vt. ekraanipilti), mille valikus hakkab peagi olema 5 teemat:

  • Directo (vaikimisi)
  • Directo tume
  • Lihtne
  • Nostalgia
  • Roosa

Kuidas langes valik just nende teemade kasuks?

Küsisime Directo septembri uudiskirja lugejatelt, millised on olnud läbi aegade nende lemmikteemad, ning saime väärtuslikku tagasisidet, mis aitab meil Directot õiges suunas edasi arendada. Suur tänu kõigile vastajatele!

Analüüsides teie tagasisidet, senist teemade kasutusstatistikat ja teemade kasutusmugavust selgusidki need viis, mille leiad nüüd oma Directo peamenüü päises asuvast teemade valiku rippmenüüst.

Senine vaikimisi teema „Directo“ on läbi aegade olnud enimkasutatud ning oli ka küsitlusele vastanute üks kolmest lemmikteemast. „Directo“ jääb samal kujul kasutatavaks ning vaikimisi teemaks ka edaspidi ehk enamus Directo kasutajate ekraanipildis midagi ei muutu.

Küsitluse Top 3 hulka pääsesid veel teemad „Hall ja kuldne“ ning „Must ja kuldne“, mille kasutajate rõõmuks on uuenenud valikus teema „Directo tume“, kus leidub tuttavaid elemente mõlema senise teema kasutajatele.

Kui Sinu lemmikteemad on olnud seni „Minimalist“, „Trükikunst“ või „Nostalgia“, leiad ka uuenenud teemavalikust nende uued äratuntavad vasted „Lihtne“, „Roosa„ ja „Nostalgia“. Ülejäänud teemad asenduvad automaatselt teemaga „Directo“ või „Directo tume“.

Oleme kindlad, et kõik Directo kasutajad leiavad uuenenud nimekirjast endale meelepärase värvivalikuga teema ning oleme ülimalt tänulikud kõigile, kes te oma tagasisidega aitasite seda uuendust läbi viia!

Baaside visuaalseks eristamiseks kasuta andmebaasi tunnusvärvi

Kui töötad mitmete erinevate ettevõtete Directo baasides paralleelselt ja soovid erinevate baaside aknaid eristada, aga teemadest jääb väheks või Sul meeldib kasutada vaid ühte kindlat teemat, siis andmebaasi tunnusvärvi valimine lisab Directo akende päisesse nii peamenüüs, registrites kui ka dokumentidel kindla värviriba. Loe lähemalt siit.