fbpx

Sulgeme peagi directo.gate.ee serveri. Mida pead sellega seoses ette võtma?

16. nov. 2023
Kogenud Directo kasutajad teavad, et seni on meie teenusele ligi pääsenud mitme erineva aadressi kaudu, sealhulgas ka algusega https://directo.gate.ee. Hea uudis on see, et 01.01.2024 muutub Sinu elu lihtsamaks ning kasutusele jäävad ainult https://directo.ee aadressid nagu näiteks https://login.directo.ee, https://portal.directo.ee või ka https://minufirmadirectonimi.directo.ee. Peagi sulgeme vana https://directo.gate.ee serveri.

Uue serveri kasutuselevõtu eesmärk on pakkuda Sulle paremat kasutuskogemust ning suurendada teenuse turvalisust, töökindlust ja -kiirust. Uus platvorm kasutab värskeid ja kehtivaid turvaprotokolle, mis on hädavajalik teenuse turvaliseks kasutamiseks.

Tõenäoliselt Sa kasutad juba praegu vana https://directo.gate.ee aadressi asemel uut aadressi https://login.directo.ee, kuid selleks, et vana platvormi täielikul sulgemisel jätkuks tõrgeteta töö, kontrolli, et kasutad Directosse sisenemisel, veebilehitseja otsetees/bookmarkis või desktopi/töölaua otsetees alati õiget aadressi. Vajadusel pöördu oma IT-toe poole või edasta neile see info.

Väga tähtis on see info edastada ka partneritele, kui Sinu Directo on liidestatud välise osapoolega, mis saadab või käib pärimas andmeid Directost (näiteks veebipood, mis suhtleb Directoga otse üle liidese)!

Täpsemad juhised leiad Directo Wikist.