fbpx

Telema x Directo veebiseminar “EDI automaagia: lõpp dokumentide sisestamisele”

11.10.2023 toimunud Telema x Directo veebiseminari “EDI automaagia: lõpp dokumentide sisestamisele” saad järelvaadata siit:

Veebiseminari sisust:

Lõpeta dokumentide käsitsi sisestamine ning aktiveeri Directo ja Telema EDI lahendus!

Tõhusta Telema EDI teenusega liitudes oma tarneahelat ja muuda oma kaubatehingud elektrooniliseks. Vaheta arveid, tellimusi ning teisi dokumente enda ja kliendi või partneri tarkvara vahel kõigest hetkega. E-andmevahetusega väldid inimlikke vigu ja saad loobuda tüütust käsitööst. Võidetud aega kasuta parem müügitööks! Vaheta andmeid automaagiliselt. Vajalik info liigub automaatselt ühest tarkvarast teise – kiirelt ja täpselt.

Lisaks Telema esindajale kuuleme ka EDI teenuse kasutaja reaalset kogemuslugu.

Lae alla veebiseminari slaidid.

Veebiseminaril esinesid:

Sven Uustalu

Telema tootejuht Sven Uustalu tutvustab EDI teenuse võimalusi ja Directo kasutajatele suurimaid võite selle kasutamisest. Sven on Telema tootejuht, kellel on kogemust e-andmevahetuse valdkonnas üle 10 aasta. Lisaks arvukatele loengutele e-arvete, EDI ning varude juhtimise teemadel, on ta olnud ka ise ettevõtja, kes tänu e-arvete ja EDI juurutamisele saavutas ettevõttes 100% paberivabaduse.

Sven Uustalu

Telema tootejuht

Andra Oraste

Oma praktilisi kogemusi EDI lahendustega jagab meiega Andra Orastu mänguasjade tootmise ja edasimüügiga tegelevast ettevõttest Ty Nordic. Andra on ettevõttes juba üle kuue aasta tegelenud suurklientidega.

Andra Orastu

Ty Nordic müügikoordinaator