fbpx

Directo uudised aprillis 2024

25. apr. 2024
KASULIK NIPP!

KASULIKUD NIPID!

Directo automaatkonteerib pangaväljavõtted Sinu eest

Kas pangaväljavõtted tulevad Sul Directosse sisse automaatselt, aga konteerid ridu endiselt käsitsi? Kuna ajavõit on sel juhul olematu, siis vaata üle, kuidas kasutada ka erinevaid automaatkonteerimise võimalusi!

Värskeim Directo nipidvideo võib Sulle pakkuda positiivseid üllatusi. Tutvu nutikate automaatkonteerimise võimalustega, mille tulemusena saavad kõik Sinu pangaväljavõtte read automaatselt kirjendatud ja dokumendid kinnitatud. Nii säästad oluliselt aega, mida saad kasutada muude tähtsamate ülesannete täitmiseks.

LOE LÄHEMALT JA VAATA NIPIVIDEOT→


Uus Directos

Kasuta rahavoogude aruande kirjeldamiseks Bilansi vormi

Directo liigub dokument-dokumendi haaval uue kujunduse poole, mille üheks eesmärgiks on ka vähem erinevaid, aga oluliselt multifunktsionaalsemaid aruandeid.

Seetõttu viime peagi rahavoogude aruande kirjeldamise üle Finantsi statistika aruandelt multifunktsionaalsemale Bilansi vormile, millel töötab muuhulgas ka rahavoogude tükeldamine. Bilansi vormil saad rahavooge kirjeldama hakata juba nüüd.

Olenemata sellest, kas Sa juba kasutad Directos rahavoogude aruannet või mitte, loe kindlasti juhendit, mis teeb praktiliste näpunäidete varal kergesti arusaadavaks, kuidas luua kaudset ja otsest rahavoogude aruannet Directos Bilansi aruande vormil.

LOE JUHENDIT→


Directo tootejuht Evelin Peda

Directo tootejuht Evelin Peda: “Proovi uue kujundusega Ostutellimuse dokumenti!”

Ostutellimuse dokumenti kasutatakse Directos hankijatelt kaupade või teenuste tellimiseks. Meil on hea meel teada anda, et ka Ostutellimus on saanud uue kujunduse.

Kliki dokumendi päises nuppu “Proovi uut” ja naudi uuenenud dokumendi vaate kohandamist, mugavat massasetajat, veelgi võimekamat sorteerimist, filtreerimist, otsingut ja palju muud.

UURI LÄHEMALT→


Directo personalivaldkonna tootejuht Külli Rosenberg

Directo tootejuht Külli Rosenberg: “Kasuta puhkusepäevade arvestamisel lihtsat, aga kasulikku uuendust!”

Nüüd saad Directos iga töösuhte puhul täpsustada, kas sellega koguneb töötajale puhkusepäevi või mitte.

Antud seadistus on väga kasulik, kui töötaja on kunagi olnud tööl VÕS lepinguga ja nüüd vormistatakse TLS alusel. Varem tekkis talle töötajakaardil Töötasude sakis puhkusearvestusele “Jah” märkimisel puhkusepäevade arvestus ka eelneva töösuhte kohta. Uuenduse abil saad nüüd seda aga vältida.

UURI LÄHEMALT→


Kasutajatoe KKK

Kuidas saab parandada juba väljastatud e-arvet?

Tihti küsivad Directo kasutajad, et kuidas on võimalik Directos muuta juba väljastatud e-arvet. Tegelikult selle jaoks mingit “trikki” ei olegi.

E-arvete operaatorid võtavad sama numbriga dokumendi vastu vaid ühe korra ning seega tuleb antud olukorras esialgne arve krediteerida ja luua lihtsalt uus.

LOE LÄHEMALT→

Hakka Directo beetatestijaks

Me loome Directos vapustavalt võimekat ja samas uskumatult lihtsat äritarkvara just Sinu jaoks. Directo igapäevane arendamine ja parendamine toimub selleks, et Sa saaksid seda oma töös järjest mugavamalt kasutada.

Seetõttu on Sinu tagasiside meile äärmiselt oluline ja seda juba arenduse faasis. Siin on Sinu võimalus anda oma panus Directo arengusse – hakka Directo beetatestijaks! Sellega kaasneb palju privileege ja vastutasuks ootame vaid julgust katsetada uusi beetadokumente ning anda meile tagasisidet.

HAKKA BEETATESTIJAKS→

Kohtume 16.-17.05 Pärnu Juhtimiskonverentsil!

Kui osaled 16.-17. mail 29. Pärnu Juhtimiskonverentsil, siis ootame Sind külastama ka Directo promoala ja töötuba. Tutvustame Directo äritarkvara kõrval ka Tarceta ärianalüütika nutikaid võimalusi, mille abiga saad kombineerida Directost ja teistest allikatest pärit andmed kokku mitmekülgselt analüüsitavaks tervikuks.

16. mail kell 14:05 toimuvas töötoas räägib Agapicsi tegevdirektor Merle Peters oma kogemustest, kuidas Directo ja Tarceta on võimaldanud tal vastu võtta julgeid otsuseid, mis aitasid saavutada märkimisväärset edu.

LOE TÖÖTOA KOHTA→