fbpx

Directo uudised mais 2024

30. mai 2024
KASULIK NIPP!

KASULIKUD NIPID!

Uue kujundusega dokumendi mustand – Sinu parim sõber, kui midagi jääb salvestamata

Directos on kõigil uue kujundusega dokumentidel uus staatus „Mustand“. See tähendab, et isegi kui brauseri kogemata sulged, arvuti kinni jookseb või elekter ära läheb, on Sinu tehtud muudatused alati turvaliselt salvestatud automaatse mustandina.

Sul ei ole vaja salvestamise pärast muretseda – midagi ei lähe enam kaduma!

LOE LÄHEMALT JA VAATA NIPIVIDEOT→


Directo tootejuht Evelin Peda

Evelin Peda soovitab: “Tööta nutikalt – kasuta dokumentide lisaväljasid.”

Kas oled vahel pidanud sisestama Directosse andmeid, mida ei oska ühelegi olemasolevale väljale paigutada? Tahad dokumente filtreerida millegi väga spetsiifilise alusel?

Directo müügivaldkonna tootejuht Evelin Peda: “Pole probleemi – selleks on Directos lisaväljad. Loo ise just sellised väljad, mis on Sulle vajalikud, ning kasuta neid aruandluses, väljatrükkidel, veebis kuvamiseks – võimalused on laiad.”

Lisavälju saab kasutada väga erinevatel juhtudel. Näiteks soovib turundusjuht hallata kampaania infot, ostujuht hankija eritingimusi, et teha paremaid ostuotsuseid või veebikaupmees sisestada kõik tooteandmed ühte kohta, et neid edasi kuvada ka veebipoes.

UURI LÄHEMALT→


Uus Directos

Põhivarade ja väikevahendite kasutajate haldamine uue kujundusega dokumentidel

Kui Sul ei ole piisavalt aega, et süveneda detailsetesse juhenditesse, aga tahad saada varade kasutajate/vastutajate haldamise kohta Directos kiire ja konkreetse ülevaate koos praktiliste näidetega, siis see juhend on just Sinu jaoks.

Uuri lähemalt, millised võimalused on lisandunud seoses uue kujundusega dokumentide kasutuselevõtule.

LOE JUHENDIT→


Directo personalivaldkonna tootejuht Külli Rosenberg

Directo tootejuht Külli Rosenberg: “Töötajakaardi andmetüübid on Directos nüüd uutes registrites.”

Sulgesime personali seadistustes andmetüüpide registri ja tegime igale tüübile uue registri. Mitte ükski funktsionaalsus sellega ära ei kadunud, pigem loob see tulevikus uusi võimalusi. Kõik Sinu andmed on turvaliselt uude registrisse ümber kolitud. Miks me seda tegime?

Directo palga- ja personalivaldkonna tootejuht Külli Rosenberg: “Uued tabelid võimaldavad Sinuni tuua uusi mitmekülgseid arendusi ja lahendusi. Näiteks on see vajalik peagi valmiva uue liidese jaoks, mis teeb Maksuametis töötajate registreerimise oluliselt mugavamaks. Edaspidi kasutad uute väärtuste sisestamiseks märkamatult juba uusi registreid.”

UURI LÄHEMALT→


Kasutajatoe KKK

Kuidas tasaarveldada valuutas ostuarvet ettemaksuga, millel on erinev valuutakurss?

Kas oled kunagi pidanud tasaarveldama ostuarvet ja ettemaksu, mis on esitatud samas või erinevas valuutas? Kui seni pidid võrdseks tasaarvelduseks määrama Tasumise dokumendil ostuarvele käsitsi ettemaksuga sama valuutakursi, siis nüüd teeb Directo selle Sinu eest automaatselt ära.

See on eriti mugav korraga mitme ostuarve ja ettemaksu tasaarveldamisel. Kui kasutad mitut erineva kursiga ettemaksu, arvutab Directo nende ettemaksude kaalutud keskmise kursi ja rakendab selle pärast Tasumise dokumendi salvestamist ostuarvetele automaatselt.

LOE LÄHEMALT→


Directo tootmisvaldkonna tootejuht Kete Rosenberk

Vaata Directo tootmismooduli värskeid detailseid õppevideoid

Directo tootmisvaldkonna tootejuht Kete Rosenperk: “Oleme koostöös Tartu Rakendusliku Kolledžiga nende tudengite jaoks kokku pannud õppevideod, mis tutvustavad Directo tootmismooduli kasulikke funktsionaalsusi ja nippe. Olen kindel, et need on kasulikud ka nii uutele kui kogenud Directo kasutajatele.”

Kui soovid lisainfot Directo tootmisvõimaluste kohta, siis heida pilk peale. Videote valik on jooksvalt täienemas.

VAATA ÕPPEVIDEOID→


Aita Directo uudiskirja veelgi paremaks muuta!

Directo uudiskiri läheb nüüd kolmeks kuuks suvepuhkusele, aga septembris oleme veel värskema ja sisukamana tagasi. Selleks, et saaksid lugeda just neid uudiseid, mis Sulle enim korda lähevad, avalda palun meie uudiskirja kohta arvamust. Küsimustele vastamine ei võta rohkem aega kui mõni minut. Kohtume taas septembris!

VASTA KÜSIMUSTELE→