fbpx

Directo uudised märtsis 2024

28. märts 2024
KASULIK NIPP!

KASULIKUD NIPID!

Kes rikkus ära Sinu dokumendi? Vaata järgi muudatuste logist

Keegi on Sinu jaoks olulisel dokumendil kustutanud ära vajaliku rea, muutnud objekti, andmeid või staatust? Sul on selguse saamiseks vaja tuvastada kes, millal ja miks seda tegi ning millised olid muudetud väljade väärtused enne muutmist?
 
Directo uue kujundusega dokumentidega töötades on Sul nüüd võimalik selleks kasutada uuendatud muudatuste logisid. Dokumendi päises ja ridadel tehtud muudatuste kohta on eraldi logid, mida sorteerides ja filtreerides leiad vastused kõigile oma küsimustele. Vahel võib välja tulla, et see salapärane muutja olid hoopis Sina ise…😊

LOE LÄHEMALT JA VAATA NIPIVIDEOT→


Directo tootejuht Evelin Peda

Directo tootejuht Evelin Peda: “Hakka Directo beetatestijaks!”

Me loome Directos vapustavalt võimekat ja samas uskumatult lihtsat äritarkvara just Sinu jaoks. Directo igapäevane arendamine ja parendamine toimub selleks, et Sa saaksid seda oma töös järjest mugavamalt kasutada.

Seetõttu on Sinu tagasiside meile äärmiselt oluline ja seda juba arenduse faasis. Siin on Sinu võimalus anda oma panus Directo arengusse – hakka Directo beetatestijaks! Sellega kaasneb palju privileege ja vastutasuks ootame vaid julgust katsetada uusi beetadokumente ning anda meile tagasisidet.

UURI LÄHEMALT→


Directo tootmisvaldkonna tootejuht Kete Rosenberk

Directo tootejuht Kete Rosenperk: “Käes on aeg kevadpuhastuseks ning uue kujundusega retsepti kasutusele võtmiseks!”

Kui retseptid on osa Sinu igapäevatööst ning Sa tegeled pidevalt uute retseptide loomise ja nende sisu haldamisega, siis uue kujundusega dokument Retsept on just Sinu jaoks!

Pole saladus, et me oleme Directos uue kujundusega juba mõnda aega palju vaeva näinud ja dokumendid kolivad järjest uuele disainile. Tee ka enda Directos kevadpuhastus ning võta kasutusele uue kujundusega retsepti dokument, mis lisab mitmeid uusi paindlikke dokumendiga töötamise võimalusi.

Märksõnad on: dokumendi vaate isikupärastamine, müügihind retsepti ridadel, retsepti ridade korraga värskendamine, massasetamine Excelist, detailne muudatuste logi.

UURI RETSEPTI UUENDUSTE KOHTA LÄHEMALT→


Uus Directos

Uue kujunduse sai ka dokument Lao mahakandmine

Lao mahakandmine on dokument, mille abil saad vähendada laoseisu. Olgu selle põhjuseks kadunud kaubad, praagid või omatarve. Meil on hea meel teada anda, et Lao mahakandmise dokument on saanud uue kujunduse.

Sellega kaasnevad mitmed uued funktsionaalsused, sh abivahend dokumendi täitmiseks, mugavam massasetaja, väljade kohandamine ja põhjalik muudatuste logi. Vajuta dokumendil nuppu “Proovi uut” ja naudi kõike eelmainitut!

UURI LÄHEMALT→


VIDEO: Mis on Directos objekti maatriks ja objekti hierarhia(d)?

Kui kasutad Directos mitmeid objektide (dimensioonide, kulukohtade) tasemeid, siis on dokumentidele objektide asetamisel suureks abiks objekti maatriks, mis kuvab objektid tasemete kaupa grupeerituna, mitte ühtse nimekirjana.

Selleks, et vältida objektide valesid seoseid, soovitame kasutada ka hierarhia(te) süsteemi, mis võimaldab objektide külge määrata seotud objekte, mis asetuvad alati automaatselt kaasa. Uuri maatriksi ja hierarhiate kohta lähemalt ning vaata ka juhistega videot.

UURI LÄHEMALT→


Kasutajatoe KKK

Miks mu käibemaksuaruanne arvutab käibemaksu kokku ebakorrektselt?

Harvad ei ole juhud, kui Directo kasutajatoe poole pöörduvad kliendid, kes koostavad käibemaksuaruannet ning otsivad vastust küsimusele, miks arvutab neil aruanne käibemaksu valesti kokku.

Enamasti on selle põhjuseks vead käibemaksuaruande kirjelduses. Luues kirjeldust, saad küll kokku liita aruande kirjelduse enda ridu, aga erinevad käibemaksumäära tehted peavad olema kajastatud aruande kirjelduse erinevatel ridadel.

LOE TEEMA KOHTA LÄHEMALT→