fbpx

Directo uudised septembris 2022

22. sept. 2022
nipivideo
KASULIK NIPP!
Kas Sina tead, kuidas Directos kontrollida tootmistellimuste täitmiseks vajalike materjalide seisu? Enne tootmise planeerimist on hädavajalik omada ülevaadet, kas vajalik tooraine on olemas või tulemas ja millal tellitud materjal saabumas on.
VAATA NIPIVIDEOT →
Proovi uut Directo Digiallkirjastamist TASUTA! 
Directo uus digiallkirjastamise teenus võimaldab palju mõnusat ja kasulikku. Muuhulgas ka järgmist:
– allkirjastada manuseid otse Directos
– kutsuda allkirjastama nii teisi Directo kasutajaid kui ka väliseid osapooli, näiteks kliente või hankijaid, kes Directot ei kasutagi
– allkirjastada mugavalt töölepinguid olemasolevate või uute töötajatega (saates kutse otse personalikaardilt, on selle saaja meiliaadress ja isikukood juba automaatselt täidetud)
– saata allkirjastamise kutset ühe klikiga korraga kuni kolmele isikule
– saata igale allkirjastajale koos kutsega ka personaalse lisainfo

Imestad, et kuidas Sa ilma Directo Digiallkirjastamiseta seni elanud oled?
Kasuta eripakkumist ja proovi kuni 31.10.2022 toimuva kampaania käigus Directo Digiallkirjastamist TASUTA!
LOE DIGIALLKIRJASTAMISEST LÄHEMALT → 
Directo uuendused seoses töölepingu seaduse 2022. aasta muudatustega
2022 augustis hakkas kehtima uus töölepingu seadus, millest tulenevate muudatuste tõttu oleme täiendanud ka Directo äritarkvara võimalusi. Need täiendused teevad Sinu elu oluliselt lihtsamaks ning aitavad kaasas käia seaduse uuendustega. Näiteks arvutab Directo ise seadusemuudatusest tuleneva katseaja pikenemise Sinu eest.

Millised on olulisemad kehtima hakkavad seadusemuudatused ning nendega seotud Directo uuendused ja funktsionaalsused?
UURI JÄRELE → 
Seadusemuudatus – 5% käibemaksumäär Directos
Alates 2022. aasta 1. augustist muutus käibemaksu arvestuses nii elektrooniliste kui füüsilisel kandjal ajakirjandusväljaannete käibemaksumääraks senise 9% asemel 5%.

Oled 5% käibemaksumääraga müüja või ostja ning tahad teada, kuidas teha Directos vastavad muutused käibedeklaratsooni?
LOE JUHISEID → 
Saa tuttavaks – uue kujundusega eelarve
Kätte on jõudnud iga-aastane eelarvete koostamise aeg ja seega tutvustame Sulle uue kujundusega eelarvet Directos.
Liigutasime eelarved seadistuste alt dokumentide alla, mis muudab nende koostamise ja parandamise jaoks õiguste jagamise eriti mugavaks. Samuti laienesid nüüd eelarvetele kõik uue kujundusega dokumentide mõnusad funktsionaalsused.

Uuri järgi, kui vapustavalt võimekas, aga samas uskumatult lihtne on Directos eelarvete koostamine ning haldamine.
LOE EELARVETE KOHTA → 
Uus ärianalüütika lahendus Directo kasutajatele
Kas oled kunagi unistanud, kuidas kõrvutada, visualiseerida ja analüüsida Directost saadavaid andmeid näiteks Google Analyticsi, Facebooki või lausa ilmaolude ja oma klientide külastatavuse ning liikumise andmetega?

See ei ole unistus! Nüüd on see võimalik kasutades Tarceta uudset ärianalüütika lahendust, mis ühendab Sinu kõik andmeallikad ja seob need kokku ühiseks aruandluseks.
UURI, KUIDAS OMA UNISTUSED ELLU VIIA → 
UUS RUBRIIK: Kasutajatoe KKK
Meie tublid kliendid esitavad Directo kasutajatoele iga kuu tuhandeid põnevaid küsimusi. Teeme neist kokkuvõtte ning toome igas uudiskirjas välja möödunud kuu korduma kippunud teema. Kui oled ka ise juurelnud sama küsimuse üle, siis siit leiad sellele kiire ning lihtsa vastuse.

Augustis 2022 uurisid Directo kasutajad palju laekunud arvete krediteerimise kohta. Kuidas toimida näiteks olukorras, kus krediteeritav arve on juba laekunud ning krediteerimise tulemusena muutuks algse arve saldo negatiivseks? Kliki nupule ja saa teada.
KUIDAS KREDITEERIDA LAEKUNUD ARVEID? → 
Avalda arvamust ja võida auhind!
Selleks, et saaksid Directo uudiskirjast lugeda rohkem just Sinu jaoks huvitavat ja kasulikku sisu, palume Sul vastata mõnele küsimusele. NB! Kõigi vastajate vahel loosime välja auhinna, milleks on kolm uut Directo kasutajakohta (lisaks juba olemas olevatele lisakasutajatele) kuni 2022. aasta lõpuni TASUTA.

Küsitluse täitmine võtab vaid 5 minutit. Sinu tagasiside on meile väga oluline!
VASTA JA VÕIDA! →

Swedbanki ISO maksefaili muudatused
Juba mõnda aega on teada, et sel sügisel muudab Swedbank seoses Euroopa Keskpanga uute nõuetega oma maksete vormi ja failiformaadi kirjeldusi (ISO20022). Muudatuste tegemiseks on Swedbank planeeritud üleminekuperioodi, mis algab 21.10.2022 ja kestab kuni 20.11.2022.

Sinul Directo kliendina ei ole vaja millegi pärast muretseda, kuna oleme asjaga kursis ning viime sisse kõik vajalikud muudatused. Juhul, kui meie klientidel on samuti vaja midagi ise muuta, anname Sulle sellest aegsasti teada.