fbpx

Laohalduse liides WMS Direct – sisesta andmeid vaid üks kord ja koheselt nende tekkimiskohas

26. okt. 2022

Directo äritarkvara kasutajatel, kes puutuvad oma tegevuses kokku laomajanduse ja tootmisega, on võimalik alates käesolevast aastast oma tööprotsesside lihtsustamiseks ja automatiseerimiseks võtta kasutusele uus liides WMS Direct.

WMS Direct on Directo äritarkvara uus standardne liides logistika- ja laodokumentide haldamiseks Directo väliste WMS lahendustega (WMS = Warehouse Management System ehk laohaldussüsteem). Selle uue ja võimeka liidese kasutamine võimaldab tegeleda välises rakenduses täiesti paberivabalt erinevate laoprotsessidega (kauba vastuvõtt, kauba komplekteerimine, inventuurid, tootmine jne). WMS Directi võimalusi kasutades saad seda teha kiiresti, lihtsalt ja turvaliselt. Lühidalt öeldes hoiab see kokku Sinu aega ning minimeerib vigade tekkimise tõenäosuse.

WMS Direct võimalused:

  1. Kaupade vastu võtmine – lattu saabuva kauba andmete sisestamine kiiresti ja turvaliselt kasutades skannerit (skannerid ei sisaldu WMS Direct kuutasus), mis kannab info Directos automaatselt Sissetuleku dokumendile.
  2. Kaupade lähetamine – laost väljuvate kaupade andmete kiire ja vigadeta sisestamine, mille tulemusena tekib Directos automaatselt vajalik info Lähetuse dokumendile. Lisaks saab algatada ka Arve loomise ja kinnitamise protsessi juba lähetatud, aga arveldamata kaupadele.
  3. Inventeerimine – kiire ning turvaline vigade korrigeerimine, puudujääkide kõrvaldamine, kauba inventeerimine kasutades skannereid.
  4. Mahakandmised – võimaldab jooksvalt märkida ära (maha kanda) defektiga tooted. Nii laost kui tootmise juurest liigub info Directosse kiiresti ja otse toimumiskohast
  5. Ladude vahelised liikumised – kaupade mugav, kiire ja vigadeta liigutamine ettevõtte erinevate ladude vahel.
  6. Võimalus arendada skännerlahendust Directo tootmismooduli dokumentidega.

Kokkuvõtvalt tähendab WMS Direct, et laoga seotud andmed sisestatakse alati vaid üks kord ning seda tehakse info tekkimiskohas ja -ajal.

Kellele on WMS Direct mõeldud?

WMS Direct lahendus sündis mitmete meie klientide vajadusest optimeerida oma laotegevusi ning nende soovist tegutseda laos efektiivselt ja vigadeta. Tuvastasime, et suurem osa meie klientide laoteemalistest vajadustest kattuvad ning seetõttu lõimegi WMS Directi, mis on standardne lahendus ja vastab kõigile Directo kasutajate olulisimatele soovidele. Spetsiifilisemad lahendused saab ellu viia juba skannertarkvaras, millega tegelevad meie partner VTMF või teised skannertarkvara teenusepakkujad.

WMS Direct on suunatud kõigile Directo kasutajatele, kes tegelevad füüsilise kauba liigutamisega. See võib tähendada tootmist, kaupade müüki või rentimist, kauba vastuvõttu, kaupade laost väljastamist jms. Täna kasutavad WMS Directi meie kliendid väga erinevatelt tegevusaladelt – näiteks aiatehnika maaletooja, tellingute, telkide ja lavade rendileandja, lihatööstus, kodumasinate maaletooja ja müüja, spordiklubide kett, moodulmajade tootja, ehitusettevõte. Seega on teenuse kasutusulatus väga lai.

Kui palju maksab ja kuidas tellida?

WMS Direct liidese kuutasu on 199 € ning tehingute ja liidese poole pöörduvate seadmete hulk ei ole kuupaketis piiratud. NB! Antud summa sisaldab vaid Directo tarkvaralahenduse WMS Direct kasutamist, millele lisanduvad vajalikud skannerid jm. riistvara (ei ole Directo pakutav teenus). Tutvu Directo hinnakirjaga.

Tellimiseks võta palun ühendust meie müügiinimestega, klienditoega või oma projektijuhiga. Me kaardistame Sinu vajadused, teeme sulle pakkumise ja juba mõne päeva pärast saad WMS teenust kasutama hakata.

WMS Direct on arendatud sujuvaks koostööks WMS lahendustega ning liidese kasutaja ei pea muretsema selle aegumise või tehnoloogia arenguga kaasnevate muudatuste pärast, sest kõik uuendused sisalduvad juba kuupõhises tasus. Samuti sisalduvad kuutasus ka paigalduskulud.

Loe WMS Directi tehnilist tutvustust siit.

#äritarkvara #vapustavaltvõimekas #uskumatultlihtne