fbpx

Directo uudised oktoobris 2022

27. okt. 2022
nipivideo
KASULIK NIPP!
Kui Sul on 2 müügiartiklit, mida on võimalik eraldi toota, aga soovid neid koos ühe tootmisega teineteisega seotult valmis teha, siis aitab Sind artiklikaardil hierarhia linnuke.

Näide: kui toodad uksi ning klient tellib selle koos uksepakuga, siis hierarhia annab käsu toota pakk valmis koos uksega. Mitme dokumendi asemel tekib nii vaid üks töökäsk, mille haldamine on mugav ja lihtne ning hoiab kokku Sinu aega.

LOE JA VAATA NIPIVIDEOT TOOTMISHIERARHIA KOHTA →

Käibedeklaratsiooni uus nupp – TEE KANNE
Juba 2021. aasta oktoobris tutvustasime uut mugavat võimalust saata käibedeklaratsioon paari klikiga e-MTAsse otse Directost. Tänaseks on deklaratsiooni otse Directost esitamine muutunud aga veelgi mugavamaks, sest uus nupp “Tee kanne” võimaldab käibedeklaratsioonil koostada automaatselt ka finantskande, mis konteerib deklaratsiooni järgi tasumisele kuuluva käibemaksusumma maksuameti ettemaksu kontole.

See uus funktsionaalsus aitab kokku hoida oluliselt aega, sest käsitsi uue kande loomise asemel piisab nüüd vaid ühest klikist.

UURI, KUIDAS “TEE KANNE” NUPP TÖÖTAB →

Uus teenus: targa laohalduse liides WMS Direct
Tegeled tootmise ja/või laomajandusega? Kaupade vastu võtmise ja komplekteerimise peale kulub alati liiga palju aega ning isegi parima tahtmise juures satub ikkagi sisse vigu? Lao inventuuridest ei taha pigem rääkidagi?

Nüüd on Sul võimalik oma tööprotsesside lihtsustamiseks ja automatiseerimiseks võtta kasutusele Directo uus liides WMS Direct, mida on võimalik kasutada koos mistahes laohaldussüsteemiga. WMS Direct liides võimaldab digiteerida kõik laoprotsessid ning annab ka võimaluse skännerlahenduste arendamiseks.

Laohalduse liides WMS Direct – sisesta andmeid vaid üks kord ja otse nende tekkimiskohas.

LOE TARGA LAOHALDUSE KOHTA LÄHEMALT →

Uus puudumiste dokument
Tutvustame uue kujundusega puudumiste dokumenti, mis on mõeldud töötajate vabade päevade sisestamiseks ja haldamiseks, kasutades selleks erinevaid puudumiste liike.
Erinevalt vanast puudumiste dokumendist, saab uuel andmeid kõikide väljade järgi filtreerida, otsida ja sorteerida, mis teeb sellega töötamise eriti mugavaks. Samuti on nüüd mugavam dokumendi väljade täitmine, ridade lisamine ja kustutamine. Kui midagi on täidetud valesti või puudulikult, annab Directo sellest teada ning valesti täidetud dokumenti ei saa salvestada.

Allolevalt lingilt leiad ka video, mis annab puudumiste dokumendist hea ülevaate.

TUTVU UUE DOKUMENDI VÕIMALUSTEGA → 

Directos saad nüüd teha inventuuri samal ajal, kui toimub müük
Aasta inventuuride tegemise aeg on kohe-kohe kätte jõudmas ja on viimane aeg end kurssi viia, kuidas teha mugavalt inventuuri Directos. Oled Sa unistanud inventuuri tegemisest samal ajal, kui toimub ka müük? Nüüd on see täiesti võimalik. Uue võimalusena saad inventuurile skänneriga tooteid lugeda nüüd ka seerianumbri järgi.

Tutvu meie põhjaliku uuenduskuuri saanud inventuuri tegemise juhenditega, millest leiad kõik vajalikud näpunäited.

LOE INVENTUURI TEGEMISE KOHTA → 

Kasutajatoe KKK: dokumendi numbri taastamine kasutades Abi seeriat
On Sul ette tulnud olukordi, kui oled loonud tellimuselt arve, aga siis tekib vajadus dokumentide vaheline seos eemaldada? Oled Sa kunagi mõne dokumendi ekslikult kustutanud ja soovid selle uuesti sama numbriga luua? Või soovid luua kindla numbriga dokumenti, et säilitada dokumentide numbrite kronoloogiline järjestus?

Sellisel juhul saad ennast väga lihtsa nõksuga ise aidata kasutades Abi seeria võimalust.

ÕPI NUTIKALT DOKUMENDINUMBREID TAASTAMA →

Directo massimpordi mooduliga saad sekunditega sisestada ja korrigeerida “tonnides” andmeid
Aeg ajalt tekib vajadus lisada või korrigeerida suurtes kogustes andmeid, kuna kehtima on hakanud uued sisseostuhinnad, lisandunud uued artiklid või kaubagrupid, muutunud on artiklite nimetused ja omadused. Kasutades Directo massimporti saad seda kõike hallata kiiresti ja nutikalt lisades ning uuendades andmeid otse Exceli failidest.
Hoolimata sellest, kas sisestad massimpordiga 10 või 10 000 kirjet – aega võtab see reeglina vähem, kui ühe kirje loomine käsitsi.

UURI, KUIDAS SEDA TEHA →

Tagasiside kokkuvõte
Septembris uurisime teilt kõigilt arvamust Directo uudiskirja kohta. Meieni jõudnud vastuste põhjal saame teha järeldused, et enim huvi pakkuvad valdkonnad on finantsarvestus ning müük ja ost. Suurima huviga on uudiskirja tellijad seni lugenud kasutusnippide/nipivideote ning Directo äritarkvara uuenduste kohta. Samadel teemadel soovite enim infot saada ka tulevikus. Uudiskirja üldiseks hindeks saime 8,3 punkti kümnest, mis pole paha, aga jätab siiski alles võimaluse veel paremaks saada.  Täname kõiki vastajaid, teie arvamus on meile väga oluline!

Vastanute vahel loosisime välja auhinna, milleks on kolm uut Directo kasutajakohta kuni 2022. aasta lõpuni TASUTA. Fortuuna tahtel läks see Kätty Bergšteinile ettevõttest Tervise Abi OÜ. PALJU ÕNNE!

Täname, et oled Directo uudiskirja tellija! Kui arvad, et see pakuks huvi ka Sinu kolleegidele, siis kutsu neid samuti uudiskirjaga liituma →.

Loe ka eelmisi uudiskirju →.

Vaata järelvaatamisest Directo veebiseminare →.

Tule meile tööle! Vaata Directo vabu töökohti →.