fbpx

Directo uudised detsembris 2023

27. dets. 2023
KASULIK NIPP!

KASULIK NIPP!

Videojuhised: vaata üle tegevused seoses käibemaksu muudatusega

Seoses 01.01.2024 jõustuva muudatusega käibemaksu standardmääras tuleb Directos ette võtta mitmeid tegevusi. Lisaks kirjalikele juhistele panime kokku ka neli lühivideot, mis näitavad ja räägivad olulisemad tegevused lahti ning teevad Sul muudatustega kohanemise lihtsamaks.

VAATA VIDEOJUHISEID→

Oluline Directos

Aastavahetusega seotud olulised tegevused Directos

1. jaanuar 2024 on kohe ukse taga ning paljude ettevõtete jaoks vahetub koos kalendriaastaga ka majandusaasta. Lisaks käibemaksuga seotud tegevustele on veel mitmeid lihtsaid seadistusi ja protseduure, mis tuleb Directos aasta vahetumisel ära teha.

Muretu aasta- ja käibemaksunumbri vahetumise tagamiseks panime Sulle kokku juhised kõigi oluliste tegevustega.

LOE AASTA VAHETUMISE KOHTA→


Uus Directos

Ebatõenäoliselt laekuvate arvete reservi arvestamine kogemusliku meetodi alusel

Lähenemas on majandusaasta lõpetamine, mille käigus on oluline hinnata nõuete laekumise tõenäosust. Kui selgub, et nõuete väärtus on alanenud, siis tuleb need alla hinnata.

Kui Sa kasutad ostjate tasumata arvete kogumina alla hindamist, siis on Directo uus ebatõenäoliselt laekuvate arvete reservi koostamise automaatne funktsionaalsus just Sinu jaoks. See kiirendab oluliselt reservi summa/muutuse arvutamist ning konteerimist läbi „Tee kanne“ nupu.

LOE LÄHEMALT→


Directo ning Coop Panga seminari “Digitaliseeri ja automatiseeri, et Su töö oleks lihtsam ja nauditavam!” on nüüd võimalik järelvaadata

Novembris 2023 korraldasime koos Coop Pangaga hariva kohvihommiku, kus rääkisime raamatupidamisvaldkonna kaasajastamisest ning digitaliseerimisest.

Kui Sa ei saanud sellel üritusel live’is osaleda, siis nüüd on Sul hea võimalus seda järelvaadata.

VAATA SEMINARI SALVESTUST→