fbpx

Uuendused jaanuaris 2020

23. jaan. 2020

Kasulik nipp: Registris saab andmeid kiirelt ja mugavalt otse muuta – vaata lähemalt

DigiDoc’i sisu nüüd nähtaval
Magus unistus on täitunud – manusena lisatud DigiDoci faili sisu on nähtav ning seda ei pea enam eraldi alla laadima. Väärt lisa eriti just ettevõtetele, kelle töös on palju tegemist lepingutega, et hulgaliselt hiireklõpse kokku hoida. Faili sisu on kuvatud dokumendil nii manuse eelvaates kui ka sidumata manuste all ning toimib ainult Directos paiknevate DigiDoc manustega.

Kasutaja vahetamine peamenüüs
Omades mitut kasutajat sama isikukoodiga ning programmi sisse logides ID-kaardi, Mobiil-ID või portaali kaudu saab peamenüüs nime alt valida, millist profiili on parasjagu soov esindada. Kasulik juhtudel, kui sama persoon kasutab Directot erinevates rollides – näiteks ühe alt saadab arveid välja ning teise alt teeb muid toiminguid. Persoonide vahetamise lihtsustamiseks on peamenüüs kuvatud ka personalikaardile lisatud pilt ning viimane valik jäetakse meelde.

Uus aruanne – muudatused
Oleme koondanud erinevate kaartide muudatuste logi uude aruandesse, et need oleksid efektiivselt ühest kohast leitavad ning ka filtreeritavad. Nii et nüüdsest peale näeb näiteks artiklite hindade või personali töösuhete muutmisi käepäraselt samast aruandest. JUHEND

Registrite komplektid kasutaja menüüs
Kõik kasutaja salvestatud registri komplektid ilmuvad kasutaja menüüsse automaatselt valitavaks, et neid veelgi hõlpsamalt vahetada. Komplektid on mugav võimalus registri vaateid ja filtreid säilitada ning nüüd on need ka ilma liigsete klikkideta avatavad.

Directo Portal on nüüd rahvusvaheline
Portaal on kasutatav nii Eesti kui ka Leedu isikukoodiga, et mõlema riigi Directodesse saaks lihtsalt ja turvaliselt ühest kohast siseneda. JUHEND