fbpx

Uuendused detsembris 2019

20. dets. 2019

Kasulik nipp: Shift klahvi abil saab dokumendil palju ridu korraga valida – vaata lähemalt

Soovitusi aastavahetuseks
Läheneva aastalõpu meeleolus toome teieni olulisemad soovitused, et töö programmis mööduks aastavahetusel probleemivabalt. LOE LÄHEMALT

Arvete nimekirja täiendused
Meilt on palju küsitud, kust näha arveid, mis ei ole e-arve ega meilina kliendile saadetud. Nüüd on arvete nimekirja aruandes kaks väljundi filtrit ning mõlemas võimalus märkida mitu valikut. Niisiis kontollimaks, kas kõik koostatud arved on ikka edastatud, tuleks “Väljund pole” filtrisse märkida nii e-arve kui e-mail.
Peale selle oleme kasutajate soovil lisanud aruandesse ka nupu arvete allalaadimiseks ZIP-failina, mis sisaldab soovitud dokumentide PDF-faile.

Seadistuste muudatuste ajalugu
“Kes on artikliklassil konto ära muutnud?” või “Miks pole objektil enam masterit?” on kaks küsimuse näidet, millele otsitakse tihti vastust, ning seetõttu näeb nüüd ka seadistuste all paiknevatel kaartidel muudatuste ajalugu. Nii seadistuste kui ka süsteemi seadistuste muutmiste logi avaneb juba tuttava Directo registrina, et otsingu tegemine oleks veelgi mugavam. Me teame, et olete seda ammu oodanud!

Objektid korda igal öösel
Programmi on lisandunud süsteemi seadistus “Korrasta öise hooldusega kannetel objektid”, mis teeb igal öösel järgnevat:
• kaotab topelt objektid
• tõstab tasemete järjekorda
• kaotab tühikud
• teeb kõik suuretäheliseks (vastavalt sellele, kuidas on koodid objektide registris)
Seadistus on kasulik selleks, et finantsaruannete objekti vaated oleksid korrektsed, juhul kui objektid on kannetele mingil põhjusel valesti sisestatud. Aga ettevaatust – kui ühel real on mitu sama taseme objekti, siis alles jääb ainult üks.