fbpx

Iseteeninduskassa – parem kliendikogemus, efektiivsem teenindus ja suurem müük

28. sept. 2023

Meil on suur rõõm teatada uuest võimalusest, mis aitab Directot kasutavatel jaeettevõtetel tõsta oma kauplustes müüki, teeninduskvaliteeti ja kliendirahulolu. Meie koostööpartner StrongPointi pakutav iseteeninduskassade lahendus on integreeritud Directoga ning selle kasutuselevõtt on väga kiire ja lihtne.

Jaemüük liigub täna kindlalt selle suunas, et kaupluste kliendid eelistavad ostlemisel iseteenindust. Iseteeninduseks on vastavalt Sinu kaupluseplaanile ja kontseptsioonile mitmeid võimalusi – käi ajaga kaasas ning leia enda jaoks sobiv.

Miks peaksid kaaluma iseteeninduskassa kasutuselevõttu?

Klienditeenindus paraneb
Iseteeninduskassad võimaldavad klientidel kiiresti ja mugavalt oste sooritada, ilma et peaksid sellele palju tähelepanu pöörama. See vabastab Sinu personali teisteks olulisteks ülesanneteks ja aitab suurendada teeninduse efektiivsust.

Tõuseb klientide rahulolu
Kliendid hindavad võimalust ostlemist ise juhtida. Iseteeninduskassad pakuvad neile kiiret ja iseseisvat ostlemiskogemust ning see toob kaasa rahulolevad kliendid.

Tulu suureneb
Iseteeninduskassa lahendus võimaldab Sul vähendada kulusid ja teenida lisatulu, kuna see suurendab ostude tegemise kiirust ning võimaldab teenindada rohkem kliente samal ajal.

Kui soovid rohkem teavet selle võimaluse kohta või kui Sul on küsimusi integreerimise kohta, siis võtke ühendust meiega või pöörduge otse StrongPointi poole!