fbpx

Directo toetab enneaegseid lapsi ja nende peresid

18. nov. 2022
Iga kümnes laps sünnib siia maailma enne oodatud aega ning vajab suureks kasvamisel erilist hoolt. 17. novembril tähistatakse üle maailma rahvusvahelist enneaegse sünni päeva ja on saanud juba traditsiooniks, et sel õhtul värvub maailm enneaegselt sündinud laste, nende perede ja kõigi toetajate auks sirelilillaks. Eestis tähistatakse MTÜ Enneaegsed Lapsed eestvedamisel seda päeva juba 10. aastat (www.enneaegsetepaev.ee).
 
Sel aastal värvus ka Directo kontor sirelilillaks, millega kampaanias osalejad näitavad üheskoos peredele, et nad ei ole sel keerulisel perioodil üksi. Sirelililla on enneaegse sünni tunnusvärv, mis kannab endas õrnust ja erakordsust. Vaata videot meie Mõisa 4 kontorihoonest:


Eestis sünnib igal aastal üle 700 lapse enneaegsena ehk enne 37. täisrasedusnädala täitumist. Kuni 20% kõigist enneaegsetest vastsündinutest on sündinud lausa väga enneaegsetena, ehk enne 32. täisrasedusnädala täitumist (tavapäraselt kestab rasedus 40 nädalat). MTÜ Enneaegsed Lapsed on enneaegsete laste vanemate poolt 2013. aastal loodud organisatsioon, mille eesmärgiks on enneaegselt sündinud laste, nende vanemate ja lähedaste toetamine.
 
Directo toetab MTÜ’d rahaliselt ning kutsume üles ka Sind seda tegema. Kui soovid õla alla panna, siis külasta selle tänuväärse MTÜ kodulehte, kust leiad kogu vajaliku info: https://enneaegsedlapsed.ee/annetused/. Samuti võta järgmise aasta plaanidesse 17. novembril enneaegse sünni päeva kampaanias osalemine sellega, et värvid midagi silmapaistvat sirelilillaks. 🙂💜💜💜
 
VAATA PILDIGALERIID: