fbpx

Directo on ainulaadne äritarkvara, mis lisaks kõigele muule aitab ka võidelda digireostusega

22. märts 2022

Loe seda uudist Ituudised.ee portaalist.

Directo on pilvepõhine äritarkvara, mis aitab inimestel nutikalt, turvaliselt ja jätkusuutlikult juhtida äriprotsesse. Kuna kõik, mida me internetis teeme, kasvatab süsinikjalajälge, siis oleme Directos võtnud eesmärgiks nii meie kui meie klientide digitaalse süsiniku jalajälje vähendamise. Selleks lõime täpselt kuu aega tagasi uue nutika lahenduse nimega Directo Digikoristus.

Digikoristuse lahendus on osa Directo äritarkvara standardfunktsionaalsusest, mis aitab tarkvara kasutajatel tagada puhtam keskkond ning vabastada digiprügi arvelt andmemahtu, mida saab edaspidi kasutada äriks vajalike andmete hoidmiseks. Täpsemalt lahti seletades on teil võimalik väga lihtsalt teha väljavõte kõigist kasutamata artiklitest, klientidest ja hankijatest oma ettevõtte Directos ning kõik mittevajalik mugavalt kustutada. Selliseid ebavajalikke andmeid tekib majandustarkvarasse kõige tihedamini läbi inimlike eksimuste ja topelt sisestuste.

„Meil on väga hea meel, et mitmed Directo kliendid on uue lahenduse juba kasutusele võtnud ning keskkonnale omalt poolt sellega kingituse teinud“, kommenteerib Directo OÜ tegevjuht Berit Veske digikoristuse tööriista populaarsust. „Esimese nelja nädalaga on oma Directodes digikoristuse teinud juba üle 50 ettevõtte, mille käigus on kustutatud juba 17 008 kliendikaarti, 26 800 hankijakaarti ja 19 581 artiklikaarti, mis seisid seni kasutuna. Usume, et see on alles algus ning kasutajate teadlikkust tõstes jõuame aasta lõpuks juba miljonite kasutute andmete kustutamiseni, millega vabastame mitmete gigabaitide ulatuses digiprügi all kinni olnud andmemahtu,“ jätkab ta.

Otsetee Digikoristuse juurde leiavad Directo SUPER grupi kasutajad peamenüü vasakult navigatsiooniribalt või „Hooldus“ aruandest. Kõik teised kasutajad näevad peamenüü vasakul ribal jooksvalt ettevõtte Directost juba koristatud digiprügi mahtu – kontrolli, kas teie Directo on juba digikoristatud.

Directo näol on tegemist esimese äritarkvaraga, mis ulatab oma kasutajatele tööriista, millega on päriselt võimalik vähendada digireostust. „Loodame, et jätkusuutlik mõtteviis saab järjest tavapärasemaks nii tarkvara loojate kui kasutajate seas. Kevadiste suurpuhastuste aeg on käes ja kutsume kõiki üles ka digikoristama!“ selgitab Berit Veske uue funktsionaalsuse tagamaid.

Aitäh, et aitate meil maailma paremaks muuta!


Loe lähemalt Directo digikoristuse tööriistast: https://wiki.directo.ee/et/hooldus#digikoristus.

Loe veel soovitusi, kuidas Directot kasutades digireostusega võidelda: https://directo.ee/uudised/directo-osaleb-digitaalsel-koristuspaeval.