fbpx

Coop Panga eripakkumine Directo kasutajatele

28. sept. 2023

Alates käesoleva aasta kevadest on Directo klientidel olnud võimalik võtta kasutusele uus Coop Pank Gateway, mida paljud teist on juba teinud! Kasutades Coop Pank Gatewayd, saad kiiresti ja mugavalt:

  • kontoväljavõtteid eelmise päeva/valitud perioodi kohta;
  • saada kiirteavitusi reaalajas tehingute toimumise kohta;
  • edastada makseid kinnitamiseks internetipanka.

Coop Pank Gatewayga liitumine on Sinu jaoks tasuta ning puudub ka kuutasu. Uuri lähemalt pangaliidesega liitumise kohta siit.

Coop Pangal on nüüd Sulle suurepärane eripakkumine!

Kõikidele Directo äritarkvara kasutavatele olemasolevatele ja uutele Coop Panga klientidele, kes sõlmivad Gateway lepingu hiljemalt 31. oktoobril 2023, kehtib järgmiseks jooksvaks aastaks arvelduskonto jäägile intress 2% (tavapärase 0,5% asemel).

Pakkumise kasutamiseks ei ole vaja teha muud, kui sõlmida Coop Pank Gateway teenuse kasutamise leping ja arvelduskonto intress 2% lisatakse Sinu ettevõtte kontole automaatselt. Coop Pank Gatewayga liitumise taotluse saad teha siin: www.cooppank.ee/gateway. Taotlust esitades kliki „Majandustarkvara kaudu“ ning vali listist Directo.

Selleks, et pakkumisest maksimum võtta, soovitame Sul Coop Pangas aktiivselt läbi Gateway makseid teha. Muuda oma igapäevased pangatoimingud lihtsamaks ja kasvata sealjuures ka ettevõtte raha!