fbpx

Directo uudised septembris 2023

28. sept. 2023
KASULIK NIPP!

KASULIK NIPP!

Filtreeri, otsi ja asenda uue kujundusega dokumentides andmeid kiirelt mugavalt

Kas sa kasutad Directos juba mõnda uue kujundusega dokumenti? Kui ei, siis hakka kindlasti kasutama (kui näed dokumendi ülemises paremas nurgas nuppu “Proovi uut”, siis vajuta seda).

Kui juba kasutad, siis vaata nipivideost, kuidas eriti efektiivselt ja nutikalt dokumendi andmetega tööd teha.

LOE LÄHEMALT JA VAATA NIPIVIDEOT→  


VILJA TUISK

Directo finantsvaldkonna tootejuht Vilja Tuisk: “Valmistu juba täna käibemaksumäära muudatusteks.”

Alates 01.01.2024 ootavad meid ees olulised käibemaksumäära muudatused, mis võivad mõjutada nii ettevõtete rahalist seisundit, äritegevust kui klientide käitumist.

Loe lähemalt meie soovitusi, mida jälgida ja muuta nii ettevõtte tegevuses kui äritarkvaras, et käibemaksu tõusuks valmis olla.

LOE LÄHEMALT→ 


KASUTAJATOE KKK

Kasutajatoe KKK: Miks ma ei näe Directos sidumata manuste all e-arvete manuseid?

Tihti esinevale küsimusele on väga lihtne ja kiire vastus: e-arvete manuseid näed ja saad neid kasutada siis, kui Sinu kasutajale või kasutajagrupile on antud “Dokumentide transpordi õigused”. Vaata või lase üle vaadata oma kasutaja õigused!

LOE LÄHEMALT SIDUMATA MANUSTE KOHTA→


ISETEENINDUSKASSA

Võta kasutusele iseteeninduskassa: suurenda müüki ja parenda kliendikogemust

Jaemüük liigub kindlalt selles suunas, et ostlemisel eelistatakse iseteenindust.

Directo klientidel on nüüd võimalus integreerida oma kauplusesse StrongPoint iseteeninduskassa lahendus, mis on lihtne, mugav ja kasulik nii Sinu ärile kui klientidele.

LOE LÄHEMALT ISETEENINDUSKASSADE KOHTA→


COOP PANGA ERIPAKKUMINE

Coop Panga eripakkumine Directo klientidele

Alates käesoleva aasta kevadest on Directo klientidel olnud võimalik kasutada Coop Pank Gatewayd, mille abiga saab automatiseerida mitmeid tööprotsesse!

Coop Pangal on eripakkumine kõigile Directo klientidele: kui sõlmid hiljemalt 31.10.2023 Coop Pangaga Gateway lepingu, saad terveks järgmiseks jooksvaks aastaks ettevõtte arvelduskonto jäägile tavapärasest 4 korda kõrgema intressi.  

UURI PAKKUMISE JA COOP PANK GATEWAY KOHTA→


TELEMA x DIRECTO VEEBINAR

Telema x Directo tasuta veebiseminar “EDI automaagia: lõpp dokumentide sisestamisele”

11. oktoobril 2023 toimuv veebiseminar on suunatud kõigile, kes soovivad vältida dokumentide käsitsi sisestamist ning säästa sellega aega ja raha.

NB! Kõigile osalejatele kehtib ka suurepärane pakkumine Telema EDI teenustega liitumiseks.

LOE LÄHEMALT JA REGISTREERU KOHE→


NB! Võta enne 31.10.2023 kasutusele uue kujundusega Tasaarvelduse dokument

Soovitame Sul esimesel võimalusel võtta kasutusele uue kujundusega Tasaarvelduse dokument, mille suurem funktsionaalsus ja uued võimalused teevad töö oluliselt mugavamaks ning efektiivsemaks. Tasaarvelduse dokumendi vana kujundus on kasutatav kuni 31.10.2023.

Uue kujundusega dokumendi kasutamisele üle minemiseks vajuta Directo äritarkvara Tasaarvelduse dokumendi aknas üleval paremas nurgas nuppu “Proovi uut” ja naudi suuremat funktsionaalsust.


LOE UUE TASAARVELDUSE DOKUMENDI KOHTA LÄHEMALT→

Räägi kaasa Directo arendamises – anna hääl oma lemmikteemale

Nagu Tallinna linn, mis ei saa kunagi valmis, on ka Directo pidevalt arenemas. Parema toimivuse ning kasutusmugavuse nimel oleme uuendamas Directo teemasid, mis määravad selle, millist värvi Directo elemendid ja detailid Sinu ekraanil paistavad.

Kuna inimesi ja maitseid on erinevaid, siis kutsume Sind üles kaasa rääkima Directo arengus ning andma meile teada, milline on Sinu lemmikteema. Vastata saad kuni 06.10.2023. Nii saame teemade uuendamisel Directo kasutajate arvamust  arvesse võtta.


ANNA HÄÄL OMA LEMMIKTEEMALE→