fbpx

Uuendused oktoobris 2019

18. okt. 2019

Kasulik nipp: Alt+Shift+A artiklikoodi lahtris avab artikli ajaloo, et näha artikli tehinguid. Kinnitatud dokumendi teiste väljade pealt avab see aga dokumendi kõigi artiklite ajaloo. Hea ülevaade, et näha, mis laoid-d millise ostuhinnaga laost maha läksid.

Üleminek Directo uuele serverile
Edastame eelhoiatuse, et sisselogimise aadress directo.gate.ee on varsti asendumas uue serveri aadressiga login.directo.ee. Muudatuse põhjuseks on uus ja võimekam server, mis tagab parema töökindluse. Muretseda pole vaja, kuna ümbersuunamine käib automaatselt. Küll aga peaksid aegsasti kõik kassamüügiga tegelevad ettevõtted, kes kasutavad Internet Explorer’it, kontrollima, et veebilehitseja seadistustes oleks märgitud ka uue serveri aadress. JUHEND

Mõnusad muudatused manustega

  • Ekslikult vale dokumendiga seotud manuse saab nüüd hõlpsasti manuse lisamise aknas lahti siduda. Töö edeneb kiiremini, kuna enam ei pea väära manust kustutama ning Directosse uuesti saatma.
  • Dokumendile manust lisades on võimalik sidumata manuste seast otsida sobivat vastet nii faili nime kui ka kirjelduse järgi. Suureks abiks kulutuste sisestamisel, et näiteks pärast komandeeringut töötaja saadetud tšekkide seast need õiged kergelt üles leida.
  • Kuidas aga dokumendile mitu manust korraga lisada? Selleks on suisa kaks varianti – lohistada failid manuse lisamise aknasse või failide valimise ajal hoida Ctrl klahvi all.
  • Enam ei pea manuste sidumiseks dokumenti avama – manuste aruandes saab nüüd sidumata manuseid kibekiiresti massiliselt dokumentidega siduda.
    JUHEND

Faktooringu laekumiste import Swedbank’ist
Swedbank’i faktooringu kasutajate päev muutus just päikselisemaks, kuna nad saavad nüüd mugavalt laekumisi importida. Kui varasemalt tuli ühe reana saabunud summa käsitsi arvete kaupa lahti kirjutada, siis nüüdsest on võimalik pangast võetud detailne ülevaade otse Directosse importida! JUHEND

Projektipõhised ostuhinnad
Artiklikaardi ostuartiklite sakis on valmis saanud projekti väli, mis aitab sama hankija jaoks määrata artiklile eri projektide jaoks erinevad ostuhinnad. Projektipõhised hinnad kaasatakse nii tellimuselt ostutellimuse koostamisel kui ka lihtsalt uue ostutellimuse loomisel ning muidugi ka ostusoovituses! JUHEND