fbpx

Loome koos tuleviku äritarkvara juba täna

26. mai 2022

Osalesime Directo äritarkvara müügitiimiga 19.-20. mail 27. Pärnu Juhtimiskonverentsil alapealkirjaga „Mis järgmiseks?!“. Sama küsimuse esitasime konverentsi külalistele ka meie ning kutsusime kõiki üles esitama Directole väljakutse: ,,Mida peaks Sinu äritarkvara tulevikus võimaldama?”

Miks me seda tegime? Eesmärk oli kutsuda dialoogile äritarkvara kasutajaid, kes tahavad päriselt tuleviku kujundamisel kaasa rääkida. Suured ja säravad lahendused ei sünni kunagi ilma inimesteta, kes julgevad mõelda väljaspoole piire, soovivad saavutada võimatut ja mis peamine –  oskavad unistada. Kuulsime palju kasulikke mõtteid, asjalikku tagasisidet ning tulevikku vaatavaid unistusi. Konverentsikülaliste visioonidest jäid kõlama märksõnad „vähem klikke“, „targem funktsionaalsus“, „liidestamine“, „spetsialiseerumine“ ja isegi „gaming“.

Nii nagu inimesed ja ettevõtted on erinevad, jäid kõlama ka väga erinevad tulevikunägemused. Näiteks unistatavad erinevate ERP lahenduste kasutajad, et äritarkvaras kinnitatud ostuarved liiguksid kohe panka ja saaksid seal ilma lisaklikkideta makstud, samuti soovitakse, et tarkvara suudaks lahendada väga spetsiifilisi tootmisküsimusi. Välja toodi ka unistused majandustarkvarast, mis ennustaks detailselt kaupade liikumist ja tellimuste täitmist, ning sellest, et loodud saaksid liidesed rakendustega, mida täna veel isegi ei eksisteeri. Ühe huvitava ideena toodi välja äritarkvarale gaming elementide lisamine, mis peaks suurendama kasutajate pühendumust ja seotust igapäevatööks kasutatava tarkvaraga. Näiteks mänguline punktide kogumine ostuarvete õigeaegse ja korrektse menetlemise eest!

Mitmetele tulevikuvisioonidele on tegelikult juba täna Directos lahendused olemas või on need mõistliku (aja)kuluga loodavad. Selleks, et unistused ellu viia, ongi vaja dialoogi.

Oleme kindlad, et meie kasutajate hulgas on veel palju innovaatoreid, kelle tulevikunägemusi me tahame kuulda. Seega kutsume teid kõiki üles esitama Directole oma väljakutse: ,,Mida peaks Sinu äritarkvara tulevikus võimaldama?” Olgu need ideed ja väljakutsed nii ulmelised kui tahes, me kaalume kõik läbi ja valime teie lennukatest visioonidest välja kõige nutikamad, et need ka päriselt ellu viia.

Et oma väljakutse meile edastada, kirjuta see artikli all olevasse tulevikunägemuste vormi ning saada meie poole teele.

Pane meid proovile ja kindlusta, et Sinu äri on tulevikuks valmis!


Tulevikunägemuste vorm: