fbpx

Kas puude koht on metsas? Just nii see on!!!

1. juuni 2022

Directo on alati toetanud paberivaba raamatupidamist ning selle läbi ka põhimõtet, et puude koht on metsas. Kui näiteks 2021. aasta jooksul liigutasid meie kliendid Directo kaudu üle 1,6 miljoni e-arve, mis tähendab, et tänu sellele jäi metsadesse alles ca 190 puud, mille koht ongi metsas, siis nüüdseks oleme ka reaalselt ise puid metsa juurde viinud.

On ka palju puid, mille koht ei ole metsas – Eestis kasvavad näiteks paljud väikesed kuused kohtades, mis ei ole selleks sobilikud (teede ja kraavide servad, elektriliinide ja vana metsa alused). Nendel puudel ei avane kunagi võimalust suureks kasvada ja sellised kuused võib näiteks riigimetsast RMK raieloa olemasolul viia endale koju jõulupuuks. Seega me kinkisimegi 2021. aasta detsembris Directo klientidele pühadeks võimaluse tellida endale jõulupuu raieloa sellise kuusepuu koju viimiseks.

Vastavalt pühade ajal tehtud lubadusele läksime 2022 maikuus koos kolleegide ja peredega metsa, et istutada uued kuused kohta, kus neil avaneb võimalus ka päriselt suureks kasvada. Meil on hea meel tõdeda, et mõnusa päeva käigus istutasime metsas õigesse kohta isegi üle 10 korra rohkem uusi kuuski, kui meie kliendid neid jõulude ajal kasvamiseks mitte ette nähtud kohtadest koju viisid.

Täname oma kliente, kes on aidanud metsa puhastada ja tasakaalus hoida, ning Directo tiimi ja nende peresid, kes andsite suure panuse uue metsa istutamisesse!

Vaata ka videot mais 2022 toimunud Directo metsaistutuspäevast: