fbpx

Edasimüüjad

Edasimüüjad

Askendo

Askendo osutab Directoga raamatupidamisteenuseid tootmise, põllumajanduse, kaubanduse, vahenduse, ehituse ja mitmetes teistes tegevusvaldkondades tegutsevatele ettevõtetele Eestis, Norras, Rootsis ja Leedus. Pakutavate teenuste hulka kuulub muuhulgas nõustamine maksustamise- , kuluarvestuse- ja finantsjuhtimise küsimustes ning soovitused Directo kasutamiseks parimal viisil.

www.askendo.ee

V.Finantser

V.Finantseri missiooniks on pakkuda kvaliteetset ja uuendusmeelset raamatupidamisteenust kõigile oma klientidele. Ettevõtte võtmesõnaks on personaalsus ehk selgitatakse välja iga kliendi vajadused lähtuvalt tema ettevõtte seatud eesmärkidest ja tegutsemisvaldkonnale.

finantser.eu

RevalHansa

RevalHansa eesmärgiks on teha Teie elu kergemaks. Raamatupidamisteenuste osutamine on meie igapäevaseks tööks juba 20 aastat. Toetudes pikaajalisele kogemusele pakume Teile paindlikke ning asjatundlikke lahendusi!

revalhansa.ee

BDO Eesti

Tänu rahvusvahelisele haardele ja pikale kohalikule kogemusele suudab BDO Eesti toetada Teie äritegevust professionaalsete teenustega, mille alla kuuluvad: audiitorteenused, maksu-, finants- ja ärinõustamislahendused ning raamatupidamis-, palgaarvestus- ja äritugiteenused.

www.bdo.ee

Finants ja Marketing

Finants ja Marketing OÜ on ühendanud kaks klientide jaoks strateegilist valdkonda- raamatupidamise ja turunduse, sest korras finantsid ning läbimõeldud turundus- ja müügitegevus on need, mis ettevõtte käekäigus olulist rolli mängivad.

Meie klientideks on nii alustavad väikeettevõtted kui keskmise suurusega ja kuni poolesaja töötajaga tootmis- ja teenindusettevõtted.

fmd.ee

FMJ

FMJ Raamatupidamisbüroo hoolitseb selle eest, et raamatupidamine oleks teie jaoks hästi ja mugavalt korraldatud ning midagi ei jääks märkamata – raamatupidamine on õigel ajal korras. FMJ raamatupidajad on täpsed, põhjalikud ja järjepidevad. Selgitavad ning annavad nõu, kui raamatupidamine on keeruline.

www.fmj.ee

Leinonen

Usaldusväärne finantsjuhtimine on üks olulisemaid nurgakive ärinduses. Leinonen Grupp omab raamatupidamise- ja konsultatsioonifirmana universaalseid kogemusi ja teadmisi juba üle kahekümne viie aasta Põhja- ja Ida- Euroopa riikides. Meie teenused on kvalifitseeritud ISO 9001:2015 kvaliteedisertifikaadi vääriliseks.

www.leinonen.ee

Simply Accounting

Osutame raamatupidamisteenust, palgaarvestust, pearaamatupidaja teenust ning juhtimisarvestust nii suurtele kui väikestele ettevõtetele.

www.raamatupidamisteenused.com

IMG Numeri

Numeri on pikima ajalooga ning hetkel suurim raamatupidamisteenuseid pakkuv ettevõte Eestis.

Meie klientide hulgast leiab nii tegevust äsja alustanud ettevõtteid kui suuri, rahvusvahelisi kontserne koos oma Balti riikides tegutsevate tütarettevõtetega. IMG Numeri tegutseb kõigis Balti riikides, teenindades igapäevaselt enam kui 600 klienti väga erinevatelt tegevusaladelt.

www.numeri.ee

Accounting Advisory

Accounting Advisory OÜ pakub raamatupidamisteenust väikestele ja keskmistele ettevõtetele.

Leiame kliendile sobivaima lahenduse tuleneval kliendi soovidest ja vajadustest. Lisaks veel pakume juurde audiitorteenuseid ja haldusteenuseid kinnisvara osas. Oleme valmis Teie väljakutseks!

advisory.ee

CH Konsultatsioonid

CH Konsultatsioonid on rahvusvaheline raamatupidamisteenust ning äri- ja maksukonsultatsioone pakkuv ettevõte.

Enam kui 10 aastat kogemusi ettevõtete toetamisel lubab pakkuda igale ettevõttele tõhusat ja tulemuslikku partnerlust.

www.chk.ee

Grant Thornton Baltic

Grant Thornton Baltic pakub raamatupidamise, auditeerimise ning riskijuhtimis-, maksu-, õigus-, finants- ja ärinõustamisteenuseid. Olenemata sellest, kas ettevõte alles alustab tegevust või on kiirelt kasvamas, on Grant Thornton Baltic hea koostööpartner Eestis, Lätis, Leedus kui ka mujal maailmas.

www.grantthornton.ee

Meel

Meel OÜ raamatupidamisbüroo asub Tartus Jaamamõisa Ärimajas.

Lisaks igapäevastele raamatupidamistoimingutele koostame aruandeid nii Eesti kohaliku standardi kui ka IFRS järgi, nii üksikettevõtetele kui ka konsolideerimisgruppidele, nii eesti kui ka inglise keeles.

Sunny

Sunny Äriteenused on Directo partner aastast 2005.

Raamatupidamise-, tõlke-, õigusabi- ning IT halduse teenused ühest kohast.

www.sunnybusiness.ee

Aceleron

Aceleron Grupp OÜ pakub paberivaba raamatupidamisteenust äriühingutele ja mittetulundusühingutele. Meie eesmärgiks on tagada klientide rahulolu, pakkudes kompetentset, paindlikku ja usaldusväärset raamatupidamisteenust, mis vastaks just iga kliendi soovidele ja nõudmistele.

www.aceleron.eu

EFTA Accounting

EFTA Accounting on strateegiline partner nii äri- kui ka avaliku sektori ettevõtetele.

Lisaks klassikalistele finantsteenustele pakume oma partneritele ka virtuaalset finantsjuhti ja eelarverakendust VeeRa.

www.efta.ee

Grow Finance

Grow Finance on kasvanud toetades oma klientide kasvu Eesti suurimate büroode hulka.

Meie eesmärk on vähem raamatupidamist ja rohkem ettevõtlust. Selleks, et seda saavutada tuleb kasutada parimaid tarkvarasid ja lahendusi. Selles osas tahame koos Directoga aidata.

grow.ee

Tuokko

Tuokko OÜ on asutatud 1992 aastal ja pakub Eestis raamatupidamisteenuseid.

Meil töötab 16 majandusala eksperti ja omame pikaajalist kogemust Directo kasutamisest.

www.tuokko.ee

Amello Raamatupidamisteenused

Amello Raamatupidamisteenused OÜ on toetav koostööpartner ettevõtetele alates aastast 1999.

Oleme nende aastate jooksul omandanud hulgaliselt väärtuslikke kogemusi ning üha enam ettevõtteid on otsustanud raamatupidamisteenuste osutaja valikul just meie kasuks.

www.amelloraama.ee

eLMEK Accounting

OÜ eLMEK Accounting meeskonna eesmärgiks on olla osa oma kliendi meeskonnast, et tagada kliendile aja- ja asjakohased finantsandmed äriotsuste tegemiseks optimaalseimal viisil.

eLMEKi raamatupidamise- ja palgaarvestusteenuse kliendid on väga erinevatest tööstusharudest.

elmek.ee

UCS Partner

Läheneme Teie raamatupidamisele just Teie vajadusi ja võimalusi silmas pidades.

Eelnevat unustamata peame kinni ka erialasest korrektsusest ning leiame, et korras raamatupidamine on eduka ettevõtte alus.

ucspartner.ee

ETL-Baltic Group

ETL-Baltic Group OÜ kuulub ETL Global Group-i, mis on 35 aastase kogemusega audiitor- ja raamatupidamisteenuseid ning maksu- ja ärikonsultatsioone pakkuv kontsern. ETL koosseisu kuulub üle 650 büroo. Koostöös ETL kontserni nõustajate ja partneritega pakume ettevõtjatele ja ettevõtetele teenuseid Eestis, Lätis ja Leedus.

etlbaltic.ee

Kaksi Consult

KC raamatupidamise- ja nõustamisteenus: pikaajaliste kogemuste ja kõrgharidusega juristid ning raamatupidajad aitavad sisse seada korrektse raamatupidamisarvestuse ja tagavad juhtimisotsuste vastuvõtmiseks ning ametkondadele vajaliku teabe ja aruandluse.

www.kaksi.ee

Ülemiste Raamatupidamisbüroo

Oleme spetsialiseerunud paberivabale raamatupidamisele, kasutame Directo tarkvara. Näeme oma töös iga päev seda, kuidas hea tarkvara kiirendab protsesse ja muudab need efektiivseks. Samuti hoiab hea tarkvaralahendus kokku raamatupidaja ja teiste töötajate aega. See on eeliseks nii Ülemiste Raamatupidamisbüroole kui ka meie klientidele.

www.raamatupidajad.com

Baker Tilly Baltics

Baker Tilly Baltics OÜ tegeleb lisaks audiitorteenustele ka raamatupidamise- ja palgaarvestuse teenustega. Pakume paberivabat raamatupidamist ja aitame leida parimaid lahendusi ettevõtetele raamatupidamise protseduuride juhtimiseks.

www.bakertilly.ee

KPMG Raamatupidamisteenused

KPMG Raamatupidamisteenused OÜ osutab laias valikus teenuseid vastavalt iga kliendi ärivajadustele.

Olgu tegu alustava väikeettevõtja või väljakujunenud rahvusvahelise suurfirmaga, meie kogenud ja pühendunud raamatupidajad pakuvad igakülgset tuge kõigis raamatupidamise valdkondades.

kpmg.com/ee

Rödl & Partner OÜ

Rödl & Partner OÜ on rahvusvahelisse Rödl & Partner gruppi kuuluv raamatupidamis- ja finantsnõustamisteenuseid osutav ettevõte. Meie eelisteks on pikaaegne kogemus Eesti turul, kohalikud ja rahvusvahelised ekspertteadmised, tihe koostöö Rödl & Partneri raamatupidajate, maksukonsultantide, advokaatide ja audiitorite vahel.

www.roedl.ee

Winvara EU

Pakume raamatupidamisteenust, pearaamatupidajateenust, maksu- ja finantsalast nõustamist ja muid äritegevust toetavaid teenuseid.

Oleme paindlikud, korrektsed, innovaatilised, arvestame iga kliendi eripära ja soove ning räägime raamatupidamise ja finantsasjadest kliendile arusaadavas keeles.

www.winvara.ee

NordBooks

NordBooks OÜ pakub raamatupidamis- ja finantsnõustamisteenust väike-ja keskmise suurusega ettevõtetele. Kasutame moodsaid lahendusi ettevõtte raamatupidamise korraldamisel: lihtne ja paberivaba dokumendiedastus, operatiivne andmete statistika ja dokumentide digitaalne säilitamine.

Osinko

Osinko OÜ pakub raamatupidamisteenust ja Directo kasutamise koolitust ja konsultatsiooni Soome ehitusturul tegutsevatele Eesti ettevõtetele ja eestlaste poolt loodud Soome ettevõtetele.