fbpx

Äritarkvara

Vapustavalt võimekas.
Uskumatult lihtne.

Directo äritarkvara eelised

Pakume meie enda loodud terviklahendust

Directo arendab, müüb ja juurutab oma loodud äritarkvara terviklahendust (raamatupidamistarkvara, palga- ja personalitarkvara, müügitarkvara, lao- ja logistikatarkvara, projektijuhtimistarkvara, tootmistarkvara, tööhaldustarkvara) ise ning seetõttu saame Sinu ärivajadustele ja muutuva ettevõtluskeskkonna nõuetele vastavaid uuendusi ning täiendusi pakkuda kiiremini kui välismaiste lahenduste vahendajad.

Aitame Sind muudatuste elluviimisel

Uue majandustarkvara juurutamine on ettevõtte jaoks oma olemuselt muudatuste projekt. Seega mängivad olulisimat rolli projekti õnnestumises inimesed ja nende panustamine muudatuste väljatöötamisse ning elluviimisesse. Kõik Directo müügispetsialistid ja projektijuhid on läbinud põhjaliku Prosci muudatuste juhtimise koolituse ning suudavad lisaks Directo juurutamisele Sind ka muudatuste juhtimisel üldiselt edukalt toetada.

Müüme ainult siis, kui Directo Sulle kasulik on

Me oleme müügis ausad. Analüüsime põhjalikult Sinu vajadusi ning enne juurutamist veendume, et Directo äritarkvara ka reaalselt aitab Sind seatud eesmärkide saavutamisel. Müük iga hinna eest ei ole Directo stiil. Väärtustame pikaajalisi kliendisuhteid ja klientide rahulolu Directo äritarkvara ja teenindusega.

Meil on parim kasutajatugi!

Directo tasuta kasutajatugi koosneb vaid spetsialistidest, kelle koolitamisse investeerime pidevalt. Me tegeleme Sinu küsimustega detailselt, leiame kiired lahendused ja oleme alati vaid kõne, e-posti või chati kaugusel.

Kasutajatoe telefon: +372 671 8578.

Kasutajatoe e-post: .

Oleme ISO 27001 sertifitseeritud tarkvaraettevõte

Detsembris 2021 omistati Directo OÜle Bureau Veritas poolt rahvusvaheline ISO/IEC 27001:2013 sertifikaat infoturbe juhtimissüsteemi standardile vastavuse kohta. See tõendab, et pakume Sulle kõrgeimal tasemel turvalist teenust ning meie klientide andmed on kaitstud vastavalt kõigile nõuetele. Vaata Directo ISO 27001 sertifikaati.

Meie klientide tagasiside

Julgeks juhiks teeb mind see, et tänu Directole on mul olemas kvaliteetsed andmed, mille põhjal teha otsuseid ja võtta ka mõõdukaid riske. Kasvu saavutasime puhtalt tänu sellele – kõhutundel põhinevate otsuste tegemisel Agapicsis enam ruumi ei ole.”

AGAPICS AS tegevjuht Merle Peters

Loe lähemalt

Digitaliseerimine on tänapäeval muutumas juba vältimatuks, sest kliendid ei soovi enam kallist käsitööd kinni maksta. Selleks on kaasaegses raamatupidamisbüroos kasutusel kaasaegsed lahendused nagu Directo äritarkvara.”

FINANTS JA MARKETING tegevjuht Kaire Tammer

Loe lähemalt

Oleme efektiivsuse tõstmiseks valmis kasutama kõiki funktsionaalseid tarkvaralahendusi, kui neid on võimalik liidestada Directoga, mis on kogu meie tegevuse südameks. Kasutame edukalt Directot nii Eestis kui ka Araabia Ühendemiraatides ning tänu sellele teevad meie ettevõttes inimesed inimeste, mitte robotite tööd.”

ETS NORD AS finantsjuht Ene Saluste

Loe lähemalt

Silikaat Grupis toimus seoses uue äritarkvaraga väärtuspõhise mõttelaadi muudatus: „Ostame partnerlust, mitte tarkvara.“ Sellega seoses läheme üle mitmelt erinevalt majandustarkvaralt ühele ainsale, mis täidab kõik meie vajadused - selleks majandustarkavaraks on Directo.”

Silikaat Grupp AS finants- ja strateegiajuht Merje Aavasalu

Loe lähemalt

Ülikiire müük võib olla ka kahjumlik. Meil on juba aastast 2014 kasutusel Directo majandustarkvara, tänu millele on meil pidev ülevaade müügiarvetest, katteprotsentidest ja ka suurematest klientidest. See aitas meil kiire kasvu perioodil edukalt hakkama saada ilma suuri vigu tegemata.”

Chemi-Pharm AS finantsjuht Merle Vacker

Loe lähemalt

Directo suurimaks plussiks on XML liidesed, mis võimaldavad reaalajas ühendust veebilehe ja teiste andmebaasidega, koondada info ühte kohta ning automatiseerida käsitööd.”

YEInternational AS arendusjuht Priit Koppel

Loe lähemalt

Directo majandustarkvara on teinud mugavaks raamatuklubi tuhandete klientidega suhete haldamise ning automaatse arvelduse, millega säästetakse oluliselt aega ja raha.”

Varrak AS

Loe lähemalt

Directo majandustarkvara muutis meie elu lihtsamaks. Kui enne pidi IT spetsialist üle kogu Eesti käima tarkvara versiooni uuendamas, pole see Directo puhul vajalik ning kontsernis on see suur kokkuhoid.”

GO Group kontserni pearaamatupidaja Katrin Leemet

Loe lähemalt

Kuna Directo on veebipõhine, saime loobuda oma serverist ning langesid ära sellega seotud kulud. Lisaks on meil kindlustunne, et andmed on turvaliselt hoitud ja varukoopiad alati tehtud.”

E-Lux Kodutehnika tegevdirektor Rein Türkson

Loe lähemalt

Meie klienditeeninduse tase on Directo kasutuselevõtuga oluliselt tõusnud.”

Morek IT OÜ müügijuht Martin Innos

Loe lähemalt

Ainuüksi EFTA raamatupidamisprotsesside e-arvete süsteemi üleviimisega säästsime osades protsessides 80% senisest ajakulust, rääkimata paberist!”

Eesti Finantsteenuste Agentuur OÜ juhatuse liige Kaire Lukkanen-Jaas

Loe lähemalt

Kui eelnevalt konsolideeriti kord aastas, siis nüüd iga kuu 10. kuupäevaks on tütarfirmade kuu lõpetatud ja grupp konsolideeritud.”

MarkIT finantsjuht Anneli Aljas

Loe lähemalt

Kõige suurem kasu Directost on, et saame pakkuda klientidele kaasaegset täisdigitaalset teenust, mis annab klientidele eelise info kiiremas, täpsemas ja efektiivsemas edastamises.”

Rödl & Partner OÜ juhatuse liige Mart Nõmper

Loe lähemalt

Hea ülevaade toote omahinnast on võimaldanud täiustada toodete retsepte – vähenenud on retseptide ja tegelike kulude vahed, laoarvestus muutunud täpsemaks ja kaod minimaalseks.”

Linnamäe Lihatööstuse AS nõukogu liige Magnus Rüütel

Loe lähemalt

Directo on hea koostööpartner, sest oma muredele saab alati lahendused ning soovitud arendused tehakse kiiresti.”

Eurost Auto OÜ müügijuht Meelis Õitspuu

Loe lähemalt

Meie partnerid

Ettevõtted, kelle elekrooniliste teenustega on Directol valmis andmevahetuse liidestused. Vaata veel →