Directo äritarkvara eripakkumine – pool aastat poole hinnaga

Eripakkumine LHV ärikliendile:
DIRECTO ÄRITARKVARA POOLEKS AASTAKS POOLE HINNAGA

Pakkumine kehtib uutele Directo äritarkvara klientidele, kes esitavad päringu hiljemalt 31.03.2024.

Directo on veebipõhine äritarkvara terviklahendus, milles on ühendatud kõik võimalused edukaks äritegevuseks. Mitmekülgse ja paindliku tarkvarana on Directo õige valik nii alustavale väike- kui juba staažikale suurettevõttele olenemata ettevõtte tegevusalast.

Kasutades LHV Connecti, saad oma Directo äritarkvara ühendada LHV pangateenustega nii, et maksed liiguvad automaatselt äritarkvarast LHV panka ja panga väljavõtted äritarkvarasse. Samuti saad Directo kasutajana lõigata kasu kõigist LHV LinkPay võimalustest.

Tutvu kampaania täpsemate tingimustega siin: www.directo.ee/lhv2024-reeglid.

PAKKUMISE KASUTAMINE ON VÄGA LIHTNE:

LHV eripakkumine

Pakkumist saavad kasutada LHV ärikliendid, kes teevad päringu Directo äritarkvara kasutamiseks hiljemalt 31.03.2024 ning sõlmivad Directo äritarkvara teenuslepingu hiljemalt 30.06.2024.
Soodustus kehtib baaspaketi või tootmispaketi esimese 6 kuu kuutasule ja lisakasutajate kuutasule. Tutvu Directo hinnakirja ja tingimustega siin.


Eripakkumise kasutamiseks täida palun allolev kampaaniavorm. Loome ja saadame Sulle Directo demokonto ligipääsu, võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust ning lepime kokku edasised sammud (kampaaniavormi täitmine ei kohusta Sind millekski, vaid annab meile signaali pakkumise tegemiseks).

    Vajutades SOOVIN KASUTADA ERIPAKKUMIST, luban Directol seoses käesoleva LHV eripakkumisega endaga ühendust võtta.