Directo Digiallkirjastamise tutvumiskampaania

Proovi Directo Digiallkirjastamist tasuta!

Kuni 31. oktoober 2022 saavad kõik Directo kliendid saata teenuse proovimiseks kuni 200 digiallkirjastamise kutset tasuta (loe: 100 kutset septembris ja 100 kutset oktoobris). Digiallkirjastamine on Sinu Directo baasis juba sisse lülitatudproovimiseks loe lihtsalt teenuse kohta meie wikist ning naudi. 

Kui soovid pärast kampaaniaperioodi lõppu või kalendrikuus saja allkirjastamise kutse täitumist teenust edasi kasutada, siis võta ühendust meie kasutajatoe või müügispetsialistidega ning telli Digiallkirjastamise teenus hinnaga 49€/kuus, mis sisaldab 100 saadetud allkirjastamise kutset*.

NB! Kui Sa ise selleks soovi ei avalda, siis automaatselt tasuline teenus pärast kampaania lõppu ei käivitu.


Directosse integreeritud  digiallkirjastamine on ainulaadne ning võimaldab muuhulgas ka järgmist:

  • allkirjastada manuseid otse Directos
  • kutsuda allkirjastama nii teisi Directo kasutajaid kui ka väliseid osapooli, näiteks kliente või hankijaid, kes Directot ei kasutagi
  • allkirjastada mugavalt töölepinguid olemasolevate või uute töötajatega (saates kutse otse personalikaardilt, on kutse saaja meil ja isikukood juba automaatselt täidetud) 
  • saata allkirjastamise kutse korraga mitmele isikule 
  • saata igale allkirjastajale koos kutsega ka personaalse lisainfo

Loe lähemalt Directo Wikist.


* Kui Sul on vaja saata rohkem kui 100 allkirjastamise kutset kalendrikuus, siis küsi Directo kasutajatoest või meie müügispetsialistidelt pakkumist suurema kutsete arvuga paketile. Kõikidele hindadele lisandub KM.